Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminde son 24 saatte neler olduğunu öğrenmek için tıklayın...

Magazin gündeminden başlıklar

Ayrılıkları bir hafta sürdü

Geçen hafta "Biz ayrıldık" diye açıklama yapan Deniz Çakır- Nihat Altınkaya ikilisi barıştı! Çift, Afife Tiyatro Ödülleri'ne birlikte katıldı.

DENİZ ÇAKIR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Magazin gündeminden başlıklar

Ayrılık sonrası ilk açıklama

Merve Sevi ile Şahan Gökbakar'ın ilişkisi başladığı gibi sürpriz şekilde bitti. Gökbakar'ın ilişkinin bittiğine dair yaptığı açıklamanın bir gün sonrasında Merve Sevi'nin Bebek'te bir erkekle görüntülenmesi kafaları karıştırdı. Sevi, yanındakinin spor eğitmeni bir arkadaşı olduğunu söyledi ve ekledi:

KİMSE YOK
"Hayatımda kimse yok. Daldan dala konacak kadar deli miyim! Şahan ile ilişkimiz başladı ve sessizce bitti. Niçin insanlara hesap vermek zorundayım? Sinirlerim bozuldu!"

*MERVE SEVİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

*ŞAHAN GÖKBAKAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Silah zoruyla "Pala Remzi!"

Nez, sahnelere ilk adım attığı dönemde yaşadığı ilginç olayı anlattı: "Adamın biri silahını gösterip 'Pala Remzi'yi oku!' dedi. Hiç bilmediğim halde, o şarkıyı korkudan şakır şakır okudum!"

*NEZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Kara mizah onay değildir

“23 Nisan şenlikleri Siirt’te yapılsın” esprisiyle büyük tepki çeken Mazhar Alanson, GÜNAYDIN'a konuştu.

ONAYLAMADIM Kİ...
SİİRT’TE yaşanan tecavüz olaylarıyla ilgili Mazhar Alanson’un twitter sayfasında yazdığı “23 Nisan şenlikleri Siirt'te yapılsın”, “Şehrin suyuna şap atılsın”, “Siirt'te doğumevlerindeki güvenlik artırılmalı” yorumları, büyük tepki çekti! Alanson, “Kara mizah yapmak, olayları onaylamak değildir” diye kendini savundu.

HER YERDE OLUR!
“SİİRT halkıyla problemim yok” diyen Alanson şunları söyledi: “Kara mizah pek anlaşılmadı galiba. Siirt halkıyla sorunum olsa daha önce niye “Birkaç sapık için tüm Siirt halkını harcamayalım” yazayım ki... Bu tür olaylar her yerde yaşanıyor. Edirne’de de kızına tecavüz eden, sapık bir baba çıktı...” (MEVLÜT TEZEL)

*MAZHAR ALANSON FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

50 bin doları duyan Ebru'yu arıyor

Ebru Gündeş, eşi Reza Zarrab'ın hediye aldığı otomobil için EBR harflerinden oluşan plaka aradığı ve bunun için de 50 bin doları gözden çıkardığı haberlerine ateş püskürdü.

MAĞDUR EDİLDİK
Gündeş, yaşadığı rahatsızlığı şöyle ifade etti: "Böyle yüksek rakamlarla plaka alanlar olabilir. Ancak ben plaka arayışında değilim. Şirketime ve menajerime 'Aradığınız harflerden oluşan plakam var; 50 bin dolara satarım' telefonları yağıyor. Maddi sıkıntı içinde olan insanlar, telefona sarıldı. Bu tip asılsız haberlerle insanların mağdur edilmemesi gerekir."

*EBRU GÜNDEŞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

İkinci Balkan Savaşı

16 Mayıs'taki '2009 Balkan Müzik Ödülleri'nde Hadise Türkiye, Emina Türkcan da Sırbistan adına 'En İyi Kadın Pop Sanatçısı' dalında mücadele ediyor! İkili, aynı yarışmada şimdi de 'En İyi Şarkı' dalında kapışacak.

*HADİSE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Uzatmanın anlamı yok nikah yaz başı olacak

Şarkıcı Pınar Dilşeker'le 21 Nisan'da nişanlanan işadamı Ahmet Hamoğlu, Kız Kulesi'nde yemek yedikleri ilk akşam; evlilik sinyalleri vermiş. Sonraki bir gün, evde otururlarken de açık açık teklif etmiş! Pınar Dilşeker ise 'naz, niyaz yapmadan' hemen "Evet" demiş. Evlilik tarihi olarak önce eylül ayını düşünen Pınar Dilşeker ve Ahmet Hamoğlu, daha sonra nikahı erkene almış: Birbirimizi tanıdıktan sonra uzatmanın anlamı yok. Acarkent'teki evimizin hazırlıkları sürüyor. Yaz başı gibi mütevazı ve coşkulu bir düğünle evleneceğiz.

*PINAR DİLŞEKER-AHMET HAMOĞLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Sistem istediği için sesim yok!

atv'nin sevilen dizisi 'Gönülçelen'de kendi sesini kullanmadığı için eleştirilen Cansel Elçin, konuyla alakalı ilk kez konuştu. 'Kırık Kanatlar', 'Hatırla Sevgili' ve 'Cennetin Çocukları'nda da kendi sesini kullanmayan Elçin, "Başta Türkçem düzgün değildi ama şimdi düzeldi. Sektör böyle istediği için kendi sesimi kullanmıyorum. Yoksa ben, kendi sesimden çok memnunum" dedi. 30 yıl yaşadığı Fransa'dan döndükten sonra sinema ve televizyonda yer alan Elçin, sinemada kendi sesini kullanabildiğinin altını çizerek, "Dizilerde işler çok yoğun. Seri üretim şeklinde gelişiyor. Ben konuşamadığım için değil; sistem öyle istediği için sesimi kullanmıyorum" diye konuştu.

*CANSEL ELÇİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

BİZE ULAŞIN