Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminde son 24 saatte neler olduğunu öğrenmek için tıklayın...

Magazin gündeminden başlıklar

Şarkıcı Lara ölmek istedi

Lara adıyla çıkardığı pop müzik albümleriyle tanınan şarkıcı Fatma Nur Keski (31) önceki akşam saat 17.00 sıralarında İstanbul Beylikdüzü'ndeki evinde 45 adet ilaç içerek ölmek istedi. Kardeşi tarafından evde baygın halde bulunan Lara, kaldırıldığı özel bir hastanede midesi yıkandıktan sonra yaklaşık iki saat müşahede altında tutuldu. Daha sonra ambulansla Bahçelievler'deki özel bir hastaneye sevk edilen şarkıcının burada birkaç gün kalacağı belirtildi. Polis yetkilileri, Lara'nın intihar girişimiyle ilgili henüz ifadesinin alınamadığını ancak olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü kaydetti.

Magazin gündeminden başlıklar

Kızım artık sutyen giy!

Sürekli sutyensiz olarak fotoğrafları çekilen Britney Spears'ın babası sonunda isyan etti! Sun gazetesi, Jamie Spears'ın kızıyla ciddi bir kavga ettiğini ve kızının sutyensiz olarak evden çıkmasını yasakladığını yazdı!

Gazeteye konuşan Spears'ın korumalarından biri, "Jamie Spears bize kızının sütyensiz olarak evden uzaklaşmasına engel olmalarını istediğini" söyledi. 

BRITNEY SPEARS FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

'Ezel'i rakibe ayakta alkış

‘EZEL’İ rekabet, ebedi dostluk getirdi! İsmail Cem TV Ödülleri, Antalya’da sahiplerini buldu. Törende, son dönem sürekli birbirleriyle kıyaslanan Kenan İmirzalıoğlu ile Kıvanç Tatlıtuğ, ‘En İyi Drama Aktörü’ dalında yarıştı. Heykelciği İmirzalıoğlu kaldırınca rakibini ayakta alkışlayan Tatlıtuğ, “50 defa olsa 50 kere alkışlarım” dedi.

*FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Kendimi çok seksi bulmuyorum!

Bond kızı olarak ünlenen 1986 doğumlu Gemma Arterton, Scotsman gazetesine samimi açıklamalarda bulundu. Güzel yıldız, diğer Hollywood yıldızlarının yanında, kendisini hiç de seksi bulmadığını söylüyor.

*GEMMA ARTERTON FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Kocasından boşanıyor mu?

The Hills' dizisiyle şöhrete kavuşan genç oyuncu Heidi Montag, uğruna 10 estetik ameliyat yaptırdığı kocasıyla ayrılık noktasına geldi! People dergisine konuşan Heidi Montag-Spencer Pratt çiftinin dostları, ikilinin neredeyse hiç görüşmediğini ve Montag'ın eşinin kendisine yaptığı baskılardan sıkıldığını belirtti. Montag, artık aşkıyla değil işiyle anılmak istiyor.

HEIDI MONTAG FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Sahnede yere çakıldı!

Güzel şarkıcı Rihanna, çarşamba günü Fransa'nın Marsilya kentinde verdiği konserde, ayağı kayıp yere düştü. Ancak profesyonelce hemen ayağa kalkan ve şarkı söylemesine ara vermeyen Rihanna'nın performansı, dinleyiciler tarafından çok beğenildi. 'Let Me' isimli şarkısını söylerken yere kapaklanan Rihanna'nın bacağının hafif bir şekilde zedelendiği ama turnesine devam etmesinde bir sorun olmadığı belirtiliyor.

RIHANNA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

İdealim mutlu aileye sahip olmak

Oğlu Ali'yle iki kişilik bir aile kuran İnci Türkay, hayatındaki en büyük idealinin mutlu bir aileye sahip olmak olduğunu söyledi: Başarılı oyuncu İnci Türkay, oğlu Ali ve köpekleri Siyah'la paylaştığı evinin kapılarını, 'Bebek' dergisine açtı. "Bebeğin en önemli ihtiyacı annedir. Tek özlediği koku anne kokusu, tek duymak istediği ses anne sesidir" diyen Türkay, anne olmayı ve oğlunu anlattı... Oğlunuz Ali'yle nasıl zaman geçiriyorsunuz? Sabah okula gitmek için uyanıyoruz, onu servisine bindiriyorum. Sonra hayat benim için başlamış oluyor ve bir koşturmacanın içine düşüyorum. Ali akşam 16.30'da eve gelince yine her şey onun etrafında dönüyor. Bir köpeğimiz var, Ali'nin en yakın arkadaşı. Köpek konusunda hijyen sizi endişelendirdi mi? Hayır. Zaten Ali doğduğunda da evde başka bir köpeğim vardı, hamileliğim boyunca yanımdaydı. Ali de doğar doğmaz köpekle tanıştı. Çok seviyor, hatta köpeksiz bir ev düşünemiyor. Sadece köpek de değil bütün hayvanları çok seviyor; kedi, kuş, balık... Köpeğimiz 'Siyah' her sabah Ali'yi servise bindiriyor. Tabii servisteki bütün çocuklar Siyah'ı görünce sevinçten çıldırıyor.

Magazin gündeminden başlıklar

13 yaşında annesinin kopyası!

Henüz 13 yaşında ancak şimdiden geleceğin en ünlü modacılarından biri olarak görülüyor. Madonna'nın kızı Lourdes, emin adımlarla gittiği şöhret yolunda annesinden feyz alıyor!

MADONNA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

BİZE ULAŞIN