Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminde son 24 saatte neler olduğunu öğrenmek için tıklayın...

Magazin gündeminden başlıklar

Bu ilişki tamamen duygusal

62 yaşındaki iş adamı Ahmet Hamoğlu ile 37'lik Pınar Dilşeker'in sürpriz nişanının ardından, farklı yorumlar yapıldı, ortaya farklı görüşler atıldı... Ahmet Hamoğlu, "Hayatımın en emin ve doğru kararı" derken; Pınar Dilşeker de "İnsanlar aşkın yaşının olmadığına neden inanmıyor?" sorusuyla aşkına sahip çıktı. Beraberlikleri magazin gündemine bomba gibi düşen Dilşeker-Hamoğlu çifti, nişandan sonra ilk kez GÜNAYDIN'a konuştu.

PINAR DİLŞEKER VE AHMET HAMOĞLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Çiçeği burnunda nişanlılar; Hamoğlu'nun Klassis Golf & Country Club'daki evinde bu aşkın nasıl başladığını ve eleştiriler karşısındaki duruşlarını açık yüreklilikle anlattı. Ahmet Hamoğlu, Pınar Dilşeker'e karşı duyduğu hisleri anlattı: "Yatağıma kadın değil, karakter arıyordum. Pınar'ı seviyorum ve onun bana olan sevgisine de inanıyorum. Biz doğru bir yola çıktığımıza inanıyoruz. Canı isteyen istediğini söyleyebilir..."

Magazin gündeminden başlıklar

Tatlıtuğ travestiyle pazarlık mı yaptı?

Kıvanç Tatlıtuğ'un "olaylı" otomobilinden ağabeyi Cem Tatlıtuğ çıktı. AKŞAM'ın haberine göre; Kıvanç,  ödül töreni için Antalya'dayken cipin camından travestiyle pazarlık yaptığı iddialarına Cem Tatlıtuğ sert tepki gösterdi: Pazarlık yapmıyordum. Benim işyerim orada, travestiyi kovuyordum... Fotoğrafı çeken AKŞAM muhabiri Sayit Durmaz ise Pangaltı'da sabaha karşı şahit olduğu pazarlığı anlattı.

KIVANÇ TATLITUĞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Kıvanç Tatlıtuğ'a ait otomobilde bir travestiyle pazarlık yapan kişinin, ağabey Cem Tatlıtuğ olduğu ortaya çıktı. Tatlıtuğ, 'İşyerim orada. Travestiyi kovuyordum' dedi.

Kıvanç Tatlıtuğ'un, İsmail Cem Televizyon Ödülleri için Antalya'da bulunduğu gece, otomobilinin travesti pazarlığında görüntülenmesinin sırrı çözüldü. Travestiyle konuşan kişinin, oyuncunun ağabeyi Cem Tatlıtuğ olduğu ortaya çıktı. Otomobili görüntüleyen AKŞAM muhabiri Sayit Durmaz olayı şöyle anlattı:

İLK TEMAS
Saat 03.00 sularında Mecidiyeköy'de Kıvanç Tatlıtuğ'un arabasını gördüm. Tatlıtuğ'un Antalya'da olduğunu bilmeme rağmen otomobili takip ettim. Şoför koltuğunda kimin oturduğunu göremiyordum. Trafik ışıklarında otomobili kullanan kişi camı açınca göz göze geldik. Şoför koltuğunda oturan, Kıvanç'ın ağabeyi Cem Tatlıtuğ'du.

SİNİRLENDİ
Benim gazeteci olduğumu anlayınca sinirli bir şekilde bana baktı. Otomobilde Cem'den başka biri olmadığı için takip etmenin gereksiz olduğunu düşündüm ve rotamı değiştirdim.

PAZARLIK
Harbiye'den Pangaltı'ya indim. Tay Sokak'tan geçerken köşede duran bir travesti, önümden geçerek karşı yola saptı. Travestinin tam yanında da az önce Cem Tatlıtuğ'un kullandığı otomobil durdu. Yaklaşık 5 dakika konuştular. Fotoğraf çekmek için otomobilden indim. Travesti beni  görünce arkasını döndü ve uzaklaştı. Sadece birkaç kare fotoğraf çekebildim.

NE YAPIYORSUN LAN
Cem Tatlıtuğ, otomobilden inerek 'Ne yapıyorsun lan' diye bağırmaya başladı. Olay yerinden hemen uzaklaştım. Beni bir süre takip etti. Dolapdere'de bir ara sokağa girdim, farları söndürdüm ve  bu şekilde izimi kaybettirdim.

CEM KENDİNİ SAVUNDU, KIVANÇ İSE SUSKUNLUĞUNU KORUYOR
Antalya'daki İsmail Cem Televizyon Ödülleri'ne katılan Kıvanç Tatlıtuğ, konuyla ilgili sessizliğini korurken, Cem Tatlıtuğ otomobilin içinde olduğunu doğruladı. Tatlıtuğ, 'Görüntülendiğim Pangaltı, Tay Sokak'ta bulunan şirketimize gidiyordum. Aracın yanında duran travestiyi kovuyordum. Orada bir pazarlık söz konusu değil' diye konuştu.

Magazin gündeminden başlıklar

Ayrılık sebebi Gamze mi?

İlker İnanoğlu-Özge Ulusoy ilişkisi bitti! İnanoğlu'nun, oyuncu Gamze Topuz'la Reina'da eğlenirken görülmesi, "İlişkinin bitiş nedeni Gamze mi?" sorusunu akıllara getirdi.

İLKER İNANOĞLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

ÖZGE ULUSOY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Annemin arkadaşları beni baştan çıkardı

Ünlü oyuncu Michael Douglas, henüz 16 yaşındayken, o sıralar 30'larında olan annesinin iki evli arkadaşının kendisini baştan çıkardığını söyledi! Kadınların ismini açıklamayan Douglas, onlardan çok şey öğrendiğini belirtti.

CATHERINA ZETA JONES VE MICHAEL DOUGLAS FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Bu alışverişte aşk var!

Bergüzar Korel ile Halit Ergenç, çocukları Ali'yi yanlarına alarak İstinye Park Alışveriş Merkezi'ne geldi. Burada yemek yiyen çift, halkın ilgi odağı oldu. Yemekten sonra baharatçıya giden çiftin el ele göz göze alışverişinden sonra Ergenç şunları söyledi: "Çocuk sahibi olmak dünyanın en özel olayı ve en güzel duygusu. Sakalımı canım istediği için bıraktım. Eşim de fazla kilolarını zamanla üzerinden atacaktır."

BERGÜZAR KOREL VE HALİT ERGENÇ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

"Türkiye'nin Diaz'ı" silikonları çıkarttı

ABD'li ünlü oyuncu Cameron Diaz'a olan benzerliğiyle dikkat çeken manken Meral Kaplan, göğüslerindeki silikonları çıkarttı. Doğal görünüme kavuşmak isteyen güzel manken, önceki gün Beşiktaş'taki bir güzellik merkezinde silikonlarından kurtuldu. Meral Kaplan, kadınların doğal haliyle daha güzel olduğunu söyledi. Silikonlarını çıkarttıktan sonra doktoruyla birlikte poz veren Kaplan, yeni haliyle çok mutlu olduğunu ifade etti. Meral Kaplan, operasyonun ardından silikonlu mankenlere laf atmayı da ihmal etmedi. Kaplan, "Silikonlu göğüsler çok yapay oluyor. Silikon taktıran kadınlar, plastik kadınlara benziyor" dedi.

MERAL KAPLAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Melek mi şeytan mı?

Angelina Jolie'nin beş yıl boyunca korumalığını üstlenen Bill, In Touch dergisine konuştu: Angelina'nın kameralar önünde ve kapalı kapılar ardında iki farklı yüzü var!

ANGELINA JOLIE VE BRAD PITT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Angelina Jolie, Brad Pitt'i Jennifer Aniston'ın elinden aldığından beri tüm dünyaya; çevresindekilerin isteklerine duyarlı, yardımsever, iyi kalpli ve anaç bir kadın olduğunu ispat etmeye çalışıyor. Ancak Jolie'nin medya danışmanlarının da desteğiyle yarattığı bu yalancı imaj, gerçeklerden çok ama çok uzak. In Touch dergisine konuşan Jolie'nin eski koruması, ünlü yıldızın kapalı kapılar ardında, tahammül edilemez, gaddar ve duyarsız bir kadın olduğunu söyledi.

ANGELINA'NIN İKİ YÜZÜ VAR
Beş yıl boyunca Jolie'nin yanında çalışan ve ismini Bill olarak açıklayan koruma görevlisi, "Angelina Jolie'nin bir halka gösterdiği, bir de çok yakınlarının bildiği iki farklı yüzü var. Emin olun hiç kimse o ikinci yüzü görmek istemez!" diye konuşuyor.

KAMERALAR ÖNÜNDE İYİ ANNE
Venedik'te ikizleri Knox ve Vivienne ile gazetecilere poz veren Jolie, kameralar kendinden uzaklaşır uzaklaşmaz bebekleri hemen bakıcılarına bırakıyor! Koruma görevlisi, "Asla çocuklara zaman ayırmıyor. Brad ise her normal baba gibi çocuklarına olabildiğince zaman ayırmaya çalışıyordu" diyor.

BRAD PITT ÇÖKTÜ!
Angelina Jolie ile birlikte olmadan önce Hollywood'un en yakışıklı erkeklerinden biri olan Brad Pitt, yıllar süren ilişkinin ardından tamamen çöktü! Jolie'nin ünlü aktöre son derece kötü davrandığı da belirtiliyor.

'EJDERHA' İSMİNİ TAKTILAR!
Koruma görevlisi, Pax ve Maddox'un Angelina Jolie'den hiç hoşlanmadığını ve ünlü oyuncuya kendi aralarında 'Ejderha' ismini taktıklarını söyledi. Bill, "Çocuklar aralarında sık sık ejderhayı öldürme planları yapıyorları!" diye ekledi.

DÖVÜŞ KULÜBÜ:
Daha çekingen olan Pax ve saldırgan Maddox sık sık kavga ediyor. Bu kavgalara Angelina Jolie, kesinlikle müdahale etmiyor.

KIZ ARKADAŞIYLA HÂLÂ BERABER!
Angelına Jolie'nin büyük aşkı süpermodel Jenny Shimizu ile ilişkisi hâlâ sürüyor! Bill, "Onların 10 kez otel odasına birlikte girip yaklaşık üç saat sonra, otelden ayrıldıklarına şahit oldum! Sürekli haberleşiyorlar" diye konuşuyor.

Magazin gündeminden başlıklar

Salaksın Kıvanç!

Tarık Ünlüoğlu, ayakligazete. com'a anlattı: "Havaalanında Kıvanç Tatlıtuğ'u gördüm uçağı kaçırmış. 'Salak' diye dalga geçerken, ben de uçağımı kaçırdım..."

KIVANÇ TATLITUĞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

BİZE ULAŞIN