Magazin gündeminden başlıklar

Magazinde son 24 saatte neler olduğunu öğrenmek için tıklayın...

Magazin gündeminden başlıklar

3 haftalık evli 3 aylık hamile

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ile dört yıldır birlikte olduğu manken Seçkin Piriler, 24 Mart’ta nikâh masasına oturmuştu. Mutlu bir evlilik sürdürdüklerini söyleyen Piriler, üç aylık hamile olduğunu açıkladı. Piriler, "Bugüne kadar özel hayatımla ilgili hiç konuşmadım, konuşmak da istemiyorum. Sadece çok güzel bir evliliğimiz olduğunu söyleyebilirim. Hamile olduğum iddialarına gelince. Evet, hamileyim ve bebeğim üç aylık. Doğumu Amerika’da yapmak istiyorum." dedi. 

KAAN TANGÖZE VE SEÇKİN PİRİLER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Seda Sayan'la ilişkim yok

Gökhan Şükür, adının eski eşi Seda Sayan'la anılmasına, "Artık insanlara selam bile veremeyecek duruma mı geldik!" diye isyan etti: "İstinye Park'ta ayaküstü beş dakika sohbet ettik. Hepsi bu! Seda ile tekrar birlikte olmamız söz konusu değil."

*SEDA SAYAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Sanatçı Haluk Levent, hakkında çıkan iddialar hakkında sabah.com.tr'ye açıklamalarda bulundu.

Haluk Levent hakkında suç duyurusu

Sanatçı Haluk Levent ve birlikte çalıştığı arkadaşları hakkında, Antalya'nın Kaş ilçesinde bir dairenin tapusunu bedel ödemeden devraldıkları iddiasıyla suç duyurusunda bulunuldu.

Kaş'ta yaşayan Halis Şahan, Cumhuriyet Savcılığına başvurarak, sanatçı Haluk Levent ile çalıştığı 7 kişinin ''bedel ödemeden ve silah tehdidiyle kendisine ait dairenin tapusunu devraldıklarını'' iddia etti. Şahan, suç duyurusu dilekçesinde, 2007'de Atatürk İlköğretim Okulu öğrencilerine konser vermek için Kaş'a gelen Levent ve menajeri ile birlikte çalıştığı arkadaşlarının, ilçe merkezindeki dairesini satın almak için bağlantı kurduklarını, 100 bin TL'ye anlaştıklarını ancak bu bedelin ödenmemesi üzerine satıştan vazgeçtiğini belirtti. Tapu devrini yapmaması üzerine Haluk Levent ile birlikte çalışan Aziz Çetin, Fahrettin Ayata ve Alaeddin Ayata'nın tabancayla ölüm tehdidinde bulunarak kendini Kaş Tapu Müdürlüğüne götürdüğünü iddia eden Şahan, tehditle ve Haluk Levent'in isteği üzerine tapuyu Alper Çelik'e devrettiğini öne sürdü.

Kendisine tapu devri bedelinin sanatçı Haluk Levent tarafından ödeneceğinin söylendiğini ancak dairesinin parasını alamadığını bildiren Şahan, Levent ve birlikte hareket ettiği 7 kişi hakkında ''dolandırıcılık'' ve ''tehdit'' iddialarıyla suç duyusunda bulundu. Savcılığın suç duyurusuna ilişkin incelemeyi sürdürdüğü öğrenildi.

İŞTE HALUK LEVENT'İN HABERLE İLGİLİ AÇIKLAMASI:

"Haberi görünce hem güldüm hem üzüldüm. 5 yıl önce silahla tehdit ediyorum, adam 5 yıl sonra gazeteye veriyor. Hayatımda silah değil, çakı taşımadım. Türkiye'de silah satışlarının engellenmesi için çaba sarfeden biriyim. Sadece söyleyeceğim ismi geçen şahsa ödemelerimin yarısını yaptım, yarısını da yapamadığım için haber yaptırıyor. Zaten borcum olan kişiler parayı alabilmek için her türlü suçlamayı deniyorlar. Yapacağım bir şey yok param olunca ödeyeceğim. hepsi bu kadar." (HALUK LEVENT)

Magazin gündeminden başlıklar

Şarkı söylemek için yaratılmışım

Önümüzdeki ay Sulhi Aksüt ile görülecek boşanma davası öncesinde Miami'de çocuklarıyla moral depolayan Can, yurda döndü. Sahneden asla ayrı kalamayacağını belirten Can, "Çok kısa süre önce konser verdiğim halde sahneyi çok özlemişim. Ölene dek sahnede olmak istiyorum. Ben, sahne ve şarkı söylemek için yaratılmışım" diye konuştu. Tatilin ardından yeni albümü için kolları sıvayan sanatçı, bu ay içinde stüdyoya girecek. Can, albümünde Türk Sanat Müziği şarkılarına yer verecek.

*SİBEL CAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Madonna'dan selülite karşı sürpriz çözüm

Düzenli spor yapmasıyla gündeme gelen ABD'li şarkıcı Madonna, selülitlerini yok edebilmek için yeni bir silah kullanacak. 52 yaşındaki şarkıcı yaklaşık 100 bin lira ödeyerek evine, böbrek taşı kırmak ya da sporcularda eklemlerin kaynaması için kullanılan tıbbi bir cihaz aldı. İsviçre'de geliştirilen ve Akustik Dalga Terapisi (ATW) uygulayan cihazın üreticisi, düzenli kullanımla selülitlerin de yok edildiğini açıkladı. Cihazın, vücuttaki çözülemeyen yağların lifli duvarlarını yıkarak parçalanmasına neden olduğunu belirten üretici firma, bunun vücuttaki fazla suyun ve toksinlerin de dışarıya atılmasını sağladığını belirtti. Cihazın bir silaha benzeyen aparatı 10-15 dakika arasında karın, bacak ve kalçalara uygulanıyor. Terapi kan dolaşımını hızlandırıp, cilde canlılık kazandırıyor.

*MADONNA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

'Mutlaka estetisyen kullanmalı'
Op. Dr. Osman Şenel/ Estetik ve Plastik Cerrahı: Akustik Dalga Terapisi'nde (AWT) şok dalgaları kullanılır, portakal kabuğu görüntüsü azaltılır. Yağları deriden ayırarak bölgesel olarak azalmalarını sağlar. Mutlaka eğitimli biri tarafından uygulanmalı. Kişi, kontrolsüz olarak kendisine uygularsa selülitler artar, portakal kabuğu görünümü belirginleşir. Madonna mutlaka bir estetisyen de tutmuştur.

Magazin gündeminden başlıklar

İstinye Park'ta mı doğuracak!

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün eski başkanı Metin Aşık'ın oğlu Murat Aşık ile evli olan eski manken Esra Eron, arkadaşlarıyla buluştu. Gebeliğinin dokuzuncu ayındaki Eron'a arkadaşları "Neredeyse İstinye Park'ta doğuracaksın" diye takıldı.

*ESRA ERON FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Kedim şarkı sözlerimi yedi

'Kağıt Evler' adlı iknici albümüyle yine büyük beğeni toplayan Emre Aydın, şarkı yazma süreciyle ilgili ilginç bir anısını anlattı. Cine5'te yayınlanan Cine City programına katılan Aydın, kedisinin şarkı sözlerini yediğini anlattı. "Dağınığım, hiç derli toplu bir tip olmadım. Şarkı sözünü kaybettiğim çok oldu" diyen Aydın, başına gelenleri şöyle anlattı: "Söz defterim yoktur. Çok sevdiğim bir şarkımın sözünü, kağıt bulamayıp evde peçeteye yazmıştım. Kedim oyun oynarken peçeteyi yemiş."

EMRE AYDIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Maymun rolü de gelse oynarım

'Rina' filminde başrol oynayan Paşhan Yılmazel, konservatuvarlı bir oyuncu olduğunun altını çizerek; her rolü canlandırabilecek kapasitede olduğunu söyledi: Ben Don Juan'ı da rahatlıkla oynarım, maymunu da; ama oyuncu "Hayır" diyebilmeyi de bilmeli!

*PAŞHAN YILMAZEL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

BİZE ULAŞIN