Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminde neler olduğunu öğrenmek için tıklayın!

Magazin gündeminden başlıklar

Çakar'la kanka olmak istiyorum

Televizyonda haber izlemektense spor programları seyretmeyi tercih ettiğini söyleyen Demet Akalın: Spor programlarından çok zevk alıyorum. Mesela Ahmet Çakar'la kanka olmak, oturup dertleşmek istiyorum

DEMET AKALIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN ! 

Magazin gündeminden başlıklar

Deniz konserde sobelendi

'Yaprak Dökümü'nün 'Ferhunde'si Deniz Çakır, önceki akşam Candan Erçetin konserinde, kendisi gibi oyuncu olan yeni sevgilisiyle kameralara yakalandı. Kameralara konuşmaktan kaçınan Çakır; görüntü alınmaması için saçlarını yüzüne siper etti. (Ayaklıgazete)

DENİZ ÇAKIR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN !

Magazin gündeminden başlıklar

10 yıla rağmen liseli aşık gibiler

Michael Douglas ve Catherine Zeta-Jones, Stockholm'de bir bankta son derece romantik bir şekilde otururken görüntülendi. 10 yıldır birlikte olan mutlu çift, işten arta kalan her anlarını birbirlerine ayırıyor.

CATHERINE ZETA JONES FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Tanem'in falında evlilik çıktı

Bodrum Maritim Otel'de tatil yapan Tanem Sivar, fal baktırdı. Ünlü sunucunun falına bakan arkadaşı mutlu haberi verdi: "Birisi senin için 'Beyaz' şeyler düşünüyor. Yakında gelin olacaksın!"

Magazin gündeminden başlıklar

Angelina'nın itirafları

'Mr&Mrs Smith' filminin setinde, Brad Pitt ile başlayan ilişkisini beş yıldır aynı heyecanla sürdüren Angelina Jolie, Vanity Fair dergisine son derece samimi bir röportaj verdi. İşte güzel yıldızın ağzından, hayatıyla ilgili detaylar:

ÇOCUKLARLA UYUYORUZ
Brad ve ben, kral boyunun yaklaşık iki katı büyüklükte bir yatağa sahibiz. Ama o yatakta, kendi kendimize keyif yapmaya pek vaktimiz kalmıyor. Çocuklar, akşam teker teker uyumak için yanımıza geliyor. Yakında sadece ailece uyumak için dev bir oda yaptıracağız! Her boş vaktimizi, hep beraber geçiriyoruz, bu çok güzel....

BEN DE KORKUYORUM
Hızlı karar verip, uygularım ama birçok insanın eleştirdiği gibi ben de bazen bu kadar çok çocuğumuz olduğu için korkuyorum. Onların bireysel özelliklerini fark edememekten, onları doğru bir şekilde yetiştirememekten endişe ediyorum. Sürekli seyahat ediyoruz, çocukların iyi eğitim alabilmeleri için, iki özel hoca hep bizimle... Çocuklarımız, çok değerli.

HER HALİYLE SEVİYORUM
Brad'in şu an sakallı ve salaş hali çok eleştiriliyor. Ama ben onun her halini seviyorum. Bana çirkin ve itici gelmesinin imkanı yok. Brad, tam geleneksel bir erkek. Heykel yapmasına ve mimarlıkla uğraşmasına bayılıyorum.

İKİMİZ DE İŞİ BIRAKACAĞIZ
Bir kaç sene daha Brad ve ben bu işi sürdüreceğiz. Tek hayalim, çocuklarımın doğduğu yerlere gitmek ve onların kültürlerini öğrenmek. Ama emeklilik öncesi Brad ile son bir filmde daha birlikte yer alacağız!

"BİZ BRAD İLE ZATEN EVLİYİZ"
Angelina Jolie, çocukların Brad ile kendisini çok sıkı bir şekilde birbirlerine bağladığını söyleyip, "Biz zaten evli gibiyiz" diye konuştu.

BRAD PİTT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN !

ANGELINA JOLIE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN !

Magazin gündeminden başlıklar

Lopez'in alternatifi Fatih Ürek!

22 Temmuz'da KKTC'de açılacak Cratos Premium Hotel, Jennifer Lopez'in yerine Fatih Ürek'i çıkarma kararı aldı! Ürek, Lopez'e meydan okudu: "Tüm dünyaya yılan dansımı tanıtacağım."

JENNIFER LOPEZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Parfümü için çıplak poz verdi

TV dizisi "Friends"le tanınan Hollywood yıldızı Jennifer Aniston, "Lolavie" isimli yeni parfümünün tanıtımı için üstsüz poz verdi. Filmlerinde çıplak sahnelerde oynamaktan çekinen Aniston, popüler tatil mekânı Meksika'nın Cabo San Lucas sahilinde siyah beyaz fotoğraflar çektirdi. Parfümün bir buçuk yıldır süren üretiminin her aşamasında bulunduğunu söyleyen Aniston, tanıtım temasının "Hayata gülmek" olduğunu belirtti. Parfüme sadece adını vermek istemediğini söyleyen ünlü yıldız "İnsanların bu parfümü kullananlara 'Bu koku nedir' diye sormalarını istiyorum" dedi.

JENNIFER ANISTON FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Ünlü komedyene mahalle baskısı

Hayranları ünlü komedyen Şahan Gökbakar'a 'Recep İvedik 4'ü çekmesi için baskı yapmaya başladı. Filmin fanatik izleyicileri, Recep İvedik 4'te neler olması gerektiğini şimdi sanal ortamda birbirleriyle paylaşıyorlar.

FRAGMANLARINI YAPTILAR!
Recep İvedik'in, dördüncü filmde nasıl bir tiplemeye girmesini istediklerini ifade eden hayranlar; afiş hazırlıyor, fragman oluşturup internete yüklüyor. Diğer filmlerin eğlenceli sahnelerinden de videolar yapan hayranlar, 'Recep İvedik 4'ün gelmesini heyecanla beklediklerini vurguluyor.

FANLAR NE DİYOR?
- 'Recep İvedik 4'de Şahan askerde olsun...
- 'Recep İvedik 4' nerede kaldı?
- Çok İvedik bir şekilde dördüncüsünü bekliyoruz.
- Ailece Recep İvedik tiplemesini seviyoruz. Onun uğruna sinemaya da gittik. Döndüncü bölümü dört gözle bekliyoruz.
- Recep İvedik kesinlikle devam etmeli. Çünkü bu karakter, ona yakışıyor.
- Recep İvedik serisi hiç bitmesin.

ŞAHAN GÖKBAKAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN