Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminde son 24 saatte neler olduğunu öğrenmek için tıklayın...

Magazin gündeminden başlıklar

Kıvanç Tatlıtuğ 'Fırat' kıyısında

İlişkilerini haftalardır, "Beraber değiliz" diyerek yalanlayan Kıvanç Tatlıtuğ-İdil Fırat ikilisi sonunda Yeşilköy'de görüntülendi. Panikleyen çift, ne yapacağını şaşırdı...!

Magazin gündeminden başlıklar

Tık rekorları kırıyor

"Canım Ailem" dizisinin dün akşam yayınlanan bölümünü izleyenler, gülmekten kırıldı. Gülendam'in "Karadır Kaşları" türküsüne klip çekildi. Feride'nin de yer aldığı klip internette tık rekorları kırdı.

GÜLENDAM'IN KLİBİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN...

Magazin gündeminden başlıklar

"Tuncer'den çocuk yapmak isterdim"

Ece Erken, yedi yıl birlikte olduğu ve bir yıl evli kaldığı işadamı Tuncer Öztarhan'ı unutamıyor. TV'de hafta içi her gün yayınlanan "Benimle Eğlenir misin" adlı programı sunmaya başlayan Erken, çarşamba günkü canlı yayınında eski eşine duyduğu sevgiyi bir kez daha dile getirdi. Programın açılışında kucağına konuklardan birinin bebeğini alan Erken, "Benim de bir bebeğim olsun isterdim. İlk ve tek aşkımdan Tuncer'den çocuk yapmak isterdim. Ama kısmet değilmiş. İnsan hayatta bazen istemediği şeyler yaşayabiliyor" dedi.

*ECE ERKEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Boşanmıyoruz Nazire!

Nazire Şenlendirici; boşanma davası öncesi Tuğba Coşkun'u örnek alarak ekstra taleplerde bulundu. Ona kızan Hüsnü de boşanma davasından vazgeçti!

COŞKUN'UN DURUŞU ETKİLEMİŞ
Hüsnü Şenlendirici şokta! Mayıs ayında boşanacağı eşiyle bir dükkan ve ev karşılığı protokol imzalayan ünlü klarnetçi; Nazire Hanım'ın, "Anlaşmaktan vazgeçtim, yeni isteklerim var!" sözleriyle neye uğradığını şaşırdı. Nazire Hanım'ın, M.Ali Erbil'le boşanan Tuğba Coşkun'u örnek aldığı, çevresine de, "Tuğba'nın dik duruşundan çok etkilendim" dediği öğrenildi.

KARŞILAMAM MÜMKÜN DEĞİL!
Protokol gereği eşine daire alıp, Fulya'da kuaför dükkanı açan ünlü klarnetçinin, gelişme nedeniyle sinir krizi geçirdiği iddia edildi. Şenlendirici'nin yakın çevresine, "Nazire'nin yeni taleplerini karşılamam mümkün değil. Bu yüzden boşanmaktan vazgeçtim!" dediği öğrenildi.

*HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

'Namusum ve şerefime dil uzattı, şikâyetçiyim'

Özcan Deniz, TV'de kendisi hakkında "biseksüel" diyen Şebnem Schaefer'den şikâyetçi olduğu davada ilk kez mahkemeye çıkıp, "Şöhretime zarar verdi" dedi.

Katıldığı bir TV programında Özcan Deniz hakkında "Çarpık ilişkileri var, kendisi biseksüel" dediği öne sürülen manken Şebnem Schaefer ve annesi Lale Schaefer'in "basın yoluyla hakaret" suçundan yargılandıkları davaya devam edildi. Sarıyer 2. Asliye Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya şarkıcı Özcan Deniz katılırken, 2 yıl 8 ay hapis istemiyle yargılanan Schaefer ve annesi gelmedi. İlk kez duruşmaya katılan Özcan Deniz, şunları söyledi: "TV'de söylediğini duydum ve önce yanlış anladığımı düşündüm. Fakat birçok programa çıkarak bunu kullanmaya başladı. Annesi de aynı hakareti yapıyordu. İşlerimde demoralize oldum. Toplumun gözünde bilinirliğime zarar getirdi. Namusum ve şerefime dil uzattıkları için şikâyetçiyim."

CD'LER İNCELENECEK
Davaya tanık olarak katılan yapımcı Timur Savcı ise, iki yıl önce çekim aşamasına gelen filmlerini Özcan Deniz'in yaşadığı ruh hali nedeniyle iptal etmek zorunda kaldıklarını belirtti. Mahkeme, iki yıl önce Şebnem Schaefer'in TV programlarında yaptığı açıklamaların bulunduğu CD'lerin incelenmesi için bilirkişi tayin edilmesine karar vererek, duruşmayı erteledi.

*ÖZCAN DENİZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

*ŞEBNEM SCHAFFER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Minik Ali babasının kopyası

Bergüzar Korel, minik oğlu Ali ile Bebek'te gezinti yaparken Hello dergisi tarafından görüntülendi! Minik Ali, babası Halit Ergenç'e olan benzerliğiyle dikkat çekti.

BERGÜZAR KOREL-HALİT ERGENÇ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Doğum için gün sayıyorlar

Metin-Hülya Aşık çiftine ilk torun sevincini yaşatacak olan gelinleri Esra Aşık'ın artık karnı burnunda! Kızlarına 'gökyüzü' anlamına gelen Alya ismini verecek olan Aşık çifti, bugün-yarın kızlarını kucaklarına alacak olmanın heyecanı içindeler. Mutlulukları dilden düşmeyen çifte, geçtiğimiz günlerde son kontrolleri için doktora giderlerken rastladım. Hamileliğinde yaklaşık 15 kilo alan Esra Hanım, ideal bir hamilelik yaşamış. Umarım ikisi de sağlıkla kurtulur... (BÜLENT CANKURT)

Magazin gündeminden başlıklar

Aşık olmaktan çok korkuyor

Özel bir TV kanalında geçen pazar günü yayınlanmaya başlayan 'Nükhet Duru ile Pazar Keyfi' adlı programın ilk konuğu Türkan Şoray oldu. Samimi bir havada geçen programda Şoray, üzerindeki kıyafeti Nükhet Duru'nun tasarladığını söyledi. Şoray'ın genelevlerle ilgili yeni sinema projesini anlattığı programda, Nükhet Duru da bir sürpriz yaparak, hayat kadınları üzerine yapılan yeni şarkısından kısa bir bölümü seslendirdi. İki eski dost, aşk üzerine de sohbet etti ancak Şoray aşka temkinli yaklaştı. Duru'nun "Aşk mı sevgi mi" sorusunu "Aşık olmak istemiyorum, korkuyorum. Çünkü acı çekmek istemiyorum. Önemli olan sevgi, aşk kısa sürüyor" diye yanıtladı.

*NÜKHET DURU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

*TÜRKAN ŞORAY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

BİZE ULAŞIN