Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminde neler olduğunu öğrenmek için tıklayın!

Çarşamba 29.09.2010 09:51
Magazin gündeminden başlıklar

Oldu da bitti Berk maşallah

Önceki gün ikinci oğlu Berk'i dünyaya getiren Ebru Şallı Tan, taburcu edildi. 2 kilo 900 gram doğan Berk, hastaneden çıkmadan önce sünnet olarak erkekliğe ilk adımını attı. Öte yandan, hastaneden çıkarken görüntülenen Şallı, herkesi şaşırttı. Hamilelik süresince sadece 9 kilo alan Şallı'nın görüntüsü, "Sanki doğum yapmamış gibi!" yorumlarının yapılmasına neden oldu.

EBRU ŞALLI FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Kapadokya'da yer gök "gerçek" aşk!

Dizi aşklarına bir yenisi daha eklendi. Çekimleri Kapadokya'da yapılan "Yer Gök Aşk" dizisinin başrol oyuncuları Birce Akalay ile Murat Ünalmış'ın dizideki aşkları gerçek oldu. Aynı erkeğe aşık iki kız kardeşin hikâyesini ekrana taşıyan dizinin setinde Ünalmış ile Akalay'ın sohbetle başlayan samimiyetleri aşka dönüştü. Kapadokya'dan gelen haberlere göre çift, sette sürekli iş dışında el ele, göz göze... Görenler de çifti birbirlerine çok yakıştırıyor. Çift geçtiğimiz günlerde Irmak Ünal ile Emre Karabacak'ın Suada’daki düğününe de birlikte katılmıştı.

MURAT ÜNALMIŞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

ATEŞLİ SAHNELERDE SETTE
2004 Türkiye Güzeli olan Birce Akalay geçen hafta sevgilisinin, Bursasporlu Sercan Yıldırım'ın sevgilisi Ceyda Ateş'le çektiği cesur sahneler de setten ayrılmadı. Çekimler sırasında Akalay'ın gözünü sevgilisinin üzerinden ayırmadığı belirtildi. Sette çok mutlu olduğunu görülen Akalay, arkadaşlarına Kapadokya'nın romantik ortamında çok özel bir ilişki yaşadığını da itiraf etti. Sosyal paylaşım sitesi twitter sayfasına yazdığı "Aşıklar vadisinde dolunay güneşe kafa tutuyor resmen! yerde kilimler, üzerinde insanlar. Müzik, ateş, sohbet... İlkler bitmiyor" gibi mesajları da dikkat çeken Birce Akalay daha önce spor spikeri Ersin Düzen ve Fırat Çelik'le ilişkisiyle gündeme gelmişti. Murat Ünalmış ise şimdiye kadar özel hayatını hep gizli yaşamayı tercih ediyordu.