Magazin gündeminden başlıklar

Magazinde son 24 saatte neler olduğunu öğrenmek için tıklayın...

Magazin gündeminden başlıklar

Dizi oyuncusu hakkında şok iddia

Oyuncu Engin Akyürek, sahte çürük raporu soruşturması kapsamında şüpheli sıfatıyla ifade verdi. Akyürek'in çeteden askerliğini tecil ettirmek için yardım istediği iddia edildi.  Askeri Hakim Albay Ahmet Zeki Üçok'un da tutuklandığı soruşturma kapsamında bazı dizilerde rol alan oyuncu Engin Akyürek de ifade verdi. Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'ne gelen Akyürek, soruşturma savcısı Hikmet Usta tarafından şüpheli sıfatıyla sorgulandı. Akyürek, savcılık sorgusunun ardından serbest bırakıldı. 29 yaşındaki Akyürek'in askerliğini tecil etmek için çeteden yardım istediği iddia edildi. Akyürek'in çete üyelerinden biriyle bu görüşmesi telefon dinlemesine takıldığı da iddialar arasında. Öte yandan, çetenin sadece çürük raporu temin etmediği aynı zamanda askerliğini tecil ettirmek veya daha rahat şartlarda askerlik yapmak isteyenlere de para karşılığı yardım ettiği ileri sürüldü. Savcı Hikmet Usta'nın bugüne kadar askerliğini tecil ettirmek veya iyi yerlerde askerlik yapmak için çeteye başvuran, aralarında oyuncuların da bulunduğu yaklaşık 50 kişiyi sorguladığı öğrenildi.

Magazin gündeminden başlıklar

'Göğüslerin küçük' dedi silikon verdi

İki yakın arkadaş Derya Baykal ve Berna Laçin önceki gün eğlenceli bir programa imza attılar. Baykal, Show TV gündüz kuşağında sunduğu 'Deryalı Günler' programına konuk olan Laçin'e, kendisini çok beğendiğini ama silikona ihtiyacı olduğunu söyledi. Ardından ünlü oyuncuya canlı yayında 250 cc'lik bir silikon topu hediye etti. Baykal, arkadaşına, "Bak Beren Saat de silikon taktırdı. Senin ondan neyin eksik?" diye takılmayı da ihmal etmedi. Laçin de, elindeki silikonla program boyunca oynadı.

*DERYA BAYKAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

*BERNA LAÇİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

*BEREN SAAT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Güle güle Francesco

Azra Akın, İtalyan sevgilisi Francesco Boari’ye “Güle güle” dedi! Geçen yaz Çeşme’de başlayan ilişki bitti, Akın sevgilisinin Beyoğlu’ndaki evinden eşyalarını alarak, ayrıldı.

*AZRA AKIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Pavyon'da o gece ne oldu?

Şevket-Hayırlı Sabancı çiftinin kızları Sadıka Sabancı ile evliliğin eşiğinden dönen şarkıcı Cenk Eren'in, aşk defterini kapatıp kendini pavyona kapattığını sanıyordum ama yanılmışım! Meğer Cenk, hem patronluk yapıp, hem şarkı söyleyip, hem de çapkınlık yapabiliyormuş! Cenk, geçen hafta My Pavyon'a kendisini dinlemeye gelen 'Yaprak Dökümü' dizisinin Ferhunde'si Deniz Çakır ile öyle bir yakınlaşmış ki, sormayın... Kız arkadaşlarıyla My Pavyon'a giden güzel oyuncu Deniz Çakır, ilk kez tanıştığı Cenk Eren'den ve sahne performansından çok etkilenmiş.

DAKİKALARCA ÖPÜŞMÜŞLER
Hatta Deniz, bir ara sahneye çıkıp Cenk'le şarkı bile söylemiş. Bu yakınlaşma, Cenk'in sahneden inmesine rağmen bitmemiş. Cenk, Deniz'i ortağı olduğu diğer mekanı Piyasa'ya davet etmiş. Piyasa'da alkolün de etkisiyle aralarındaki yakınlaşma öpüşme boyutuna ulaşmış. Hatta görenlerin söylediğine göre öpüşmeleri ateşli bir şekilde dakikalarca sürmüş. Cenk ile Deniz'in yaşadığı o gecelik bir şey miydi, devamı gelir mi bilmiyorum ama Cenk'in herkesi şaşırtmaya devam ettiği kesin!!! (BÜLENT CANKURT)

DENİZ ÇAKIR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

*CENK EREN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 

Magazin gündeminden başlıklar

Lolitaların sonu

Gala dergisi, çocuk yaşta hayatımıza giren ve hızlı gelen şöhret yüzünden özel hayatlarında ve kariyerlerinde zorluk yaşayan genç starları sayfalarına taşıdı
Britney Spears.

DISNEY televizyonunda şarkılar söyleyen, Britney Spears kariyer basamaklarını son derece hızlı tırmandı. Ancak bu hız genç yıldıza iyi gelmedi. Arka arkaya üç kez evlenip boşanan Spears'ın iki de oğlu var.

*BRITNEY SPEARS FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

EMMA WATSON:
WATSON, 'Harry Poter' serisiyle şöhreti yakaladı. Ancak genç yıldız, ailesiyle ve arkadaşlarıyla sürekli problem yaşıyor. Medyadan uzak kalmamak için, sürekli gündemde kalmaya çalışmak, genç yıldızların işlerine odaklanmalarını da engelliyor.

MILEY CYRUS:
Spears gibi kariyerine Disney televizyonunda başlayan genç şarkıcı, şimdiden çıplak fotoğrafları, erkek arkadaşları ve ailesiyle yaptığı kavgalarla gündeme geliyor.

MARY-KATE OLSENMARY
İKİZ kız kardeşler, 'Full House' isimli diziyle ünlendi. Arka arkaya birkaç gençlik filminde de oynayan ikizlerin, yıllardır oyunculuk dünyasında elde ettikleri bir başarı yok!

Magazin gündeminden başlıklar

Güzellik yarışmasına annem için girdim

'Medyatik' programına katılan Sinem Öztufan açıklamalarda bulundu. Öztufan, "'Unutumaz'daki gibi kardeşimle aynı adama aşık olsaydım, aradan çekilirdim. Bir müddet ikisini de görmek istemezdim. Canım yanardı ama kardeşim mevzu bahis olduğu için bir süre sonra onu bağrıma bastım. Güzellik yarışmalarına katılmayı hiç istemedim. Güzellikle alakası olan biri değilim. O yıllarda da erkek çocuğu gibiydim. Jean, tişört, kasketle gezen bir kızdım. Yarışmaya fotoğrafımı annem göndermiş. Annem mankenlik yapmamı çok istiyordu. Zamanında kendisi de çok istemiş ama dedem izin vermemiş. Beni ajansa yazdırdı, modelliğe başladım. Bir yandan annemi kırmamak için modellik yapıyordum, bir yandan da hayatımı devam ettirmeye çalışıyordum. Zamanla daha kadınsı giyinmeye başladım, tarzım oturdu. Ardından da oyunculuk geldi." dedi.

*SİNEM ÖZTUFAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Canlı yayında tenis dersi

'Unutulmaz' dizisinin başrol oyuncuları Serhan Yavaş ve Özlem Yılmaz konuk oldukları 'Medyatik' programında bir ilke imza attılar. Tenis hocası olan Yavaş, rol arkadaşı Yılmaz'a tenis dersi verdi.

atv ekranlarının sevilen dizilerinden 'Unutulmaz'ın başrol oyuncuları Serhan Yavaş, Özlem Yılmaz ve Sinem Öztufan ile ünlü şarkıcı Metin Şentürk, önceki gün, Kanaltürk ekranlarında Yüksel Aytuğ'un hazırlayıp sunduğu 'Medyatik' programına konuk oldular. Yüksel Aytuğ, Marmara Üniversitesi Spor Akademisi'nin tenis bölümünden mezun olan Serhan Yavaş'tan canlı yayında Özlem Yılmaz'a tenis dersi vermesini istedi. Bunun üzerine Yavaş da, rol arkadaşı Özlem Yılmaz'a tenis raketini nasıl tutacağını gösterdi. Tenis öğrenmenin sanılanın aksine zor olduğunu söyleyen Yavaş, servis karşılamanın en az 10 derste öğrenilebileceğini belirtti.

ERKEKTEN BAĞLILIK BEKLERİM
Yüksel Aytuğ'un sorusu üzerine eşinden boşandığını ve dokuz yaşında bir kızı olduğunu söyleyen yakışıklı oyuncu, "Kısmet... Umarım ben de kalbimin diğer yarısını bulur, hayatımı onunla geçiririm" diye konuştu. Özlem Yılmaz ise evleneceği erkekten bağlılık beklediğini belirtti. Programda, Metin Şentürk ve Sinem Öztufan da ilginç açıklamalarıyla dikkat çekti.

*SERHAN YAVAŞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

*ÖZLEM YILMAZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Türkiye'deki çekimleri İngiliz basını yeni keşfetti

Aktör Orlando Bloom ile yaşadığı ilişkiyle gündeme gelen ünlü manken Miranda Kerr'in Türk mayo firması Ayyıldız için 2008'de verdiği pozlar, İngiliz basında kendine geniş yer buldu. Avustralyalı mankenin 2008 koleksiyonu için verdiği pozlar için Sun gazetesi internet sitesinde "Leopar modasının geçmediğini görmek güzel" başlığını attı. Gazete, kumlarda yuvarlanan ve değişik açılarda objektiflere poz veren modelin Türk marka mayolarla normal kıyafetlerine göre çok daha mutlu göründüğünü de vurguladı. Aynı gün Mirror gazetesi de Kerr'in fotoğraflarına yer verdi. Gazete, dünya çapındaki Türk markasının Kerr seçiminin çok yerinde olduğunu ifade etti.

MIRANDA KERR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

BİZE ULAŞIN