Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminde neler olduğunu öğrenmek için tıklayın!

Magazin gündeminden  başlıklar

Azerice'de zorlanmış

atv'deki 'Yahşi Cazibe' dizisinde Azeri asıllı 'Cazibe' karakterine can veren konservatuvar mezunu oyuncu Aslıhan Gürbüz, "Oyuncu olmanın yüzde 90'ı çok çalışmaktan geçiyor. Eğitim ilk şart değil " diyor.

atv'de cuma akşamları yayınlanan 'Yahşi Cazibe' dizisinde Azeri asıllı 'Cazibe' karakterini canlandıran Aslıhan Gürbüz, ilk kez sit-com'da yer almanın heyecanını yaşıyor. (Merve YURTYAPAN)

Magazin gündeminden  başlıklar

Damadın babası döktürdü!

MFÖ grubunun ünlü solisti Fuat Güner'in oğlu Kaan önceki akşam düzenlenen bir düğünle dünyaevine girdi. Kaan Güner'in şahitliğini Kenan İmirzalıoğlu yaptı.

DÜĞÜNDE DANS ŞOV YAPTI
Mazhar-Fuat-Özkan'ın 'Fuat'ı, önceki akşam hayatının en mutlu günlerinden birini yaşadı. Fuat Güner, SuAda'da düzenlenen muhteşem bir düğünle oğlu Kaan'ı evlendirdi. Düğüne, iş ve sanat dünyasından yaklaşık 250 seçkin konuk katıldı.

MFÖ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden  başlıklar

Bodrum'da süperstar rüzgarı esti

Ajda Pekkan, Bodrum'da verdiği konserde eski ve yeni şarkılarının yanı sıra Türk Sanat Müziği eserleri de seslendirdi.

Bodrum'un popüler mekanlarından Bianca Beach, önceki akşam Ajda Pekkan'ı ağırladı. 'The Real One Concerts' isimli organizasyon kapsamında sahne alan Pekkan'ı dinlemeye iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri geldi.

LOCALAR 500 TL

Yaklaşık bin 500 kişinin izlemeye geldiği konserde localar kişi başı 500 TL'den alıcı buldu. Konserde birbirinden güzel kostümler giyen Ajda Pekkan eski ve yeni şarkılarından oluşan geniş repertuvarının yanı sıra Türk Sanat Müziği'nden de eserler seslendirdi. (Öner ÖNGÜN)

AJDA PEKKAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden  başlıklar

Yıldızlar Cher'in izinden gidiyor

1980'li yılların pop efsanesi Cher'in iddialı ve seksi sahne kostümleri, ardından gelen yıldızlara da ilham kaynağı oluyor.

Müzik dünyasının en kendine has isimlerinden biri kuşkusuz 1942 doğumlu şarkıcı Cher'dir... En cüretkar sahne kostümlerini giymekten çekinmeyen Cher, fiziğini korumak için sayısız kez bıçak altına yattı. Us Weekly dergisi, bu haftaki sayısında Cher'in izinden giden ve onun sahnede giydiği kostümleri giyen yıldızları sayfalarına taşıdı. Bu isimlerin arasında Pamela Anderson, Rihanna, Lady Gaga, Britney Spears ve Miley Cyrus bulunuyor.

PAMELA ANDERSON FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

RIHANNA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

LADY GAGA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BRITNEY SPEARS FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

MILEY CYRUS FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden  başlıklar

Hollywood'da babalar görevde

Dünyanın en ünlü aktörleri ve müzisyenleri, işlerinden arta kalan her anlarını çocuklarıyla birlikte geçiriyor, onlarla çocuk olup eğleniyor.

HUGH JACKMAN & LIEV SCHREIBER
İki ünlü oyuncu da çocuklarını bir an olsun yalnız bırakmaktan hoşlanmıyor. Jackman dört yaşındaki kızı Ava, Schreiber de oğulları Alexander ve Samuel ile sık sık parka gidip oyun oğluyor.

Ünlü aktör her boş anını iki yaşındaki oğlu Levi ile geçiriyor. McConaughey, giyiminden yaptığı sporlara kadar oğlunun tüm gelişimini yakından takip etmenin kendisine çok iyi geldiğini söylüyor.

HUGH JACKMAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

LIEV SCHREIBER-NAOMI WATTS FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

MATTHEW MCCONAUGHEY

MATTHEW MCCONAUGHEY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BRAD PITT

Angelina Jolie ile hiçbir çocuğunu birbirinden ayırmadan büyütmeye çalışan Pitt, "Baba olmak şu ana kadar yaşadığım her şeyden daha güzel ve özel" diye konuşuyor.

BRAD PITT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden  başlıklar

Hakan 'Pek'mutlu

Nişanlısı Arzu Öztoprak'la, Türkbükü'nde baş başa romantik bir tatil yapan Hakan Peker, fotoğraflarının çekilmesinden rahatsız oldu.

HAKAN PEKER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden  başlıklar

Heredot tatilde

'Hasan Kaçan, nam-ı diğer 'Heredot Cevdet', tatil için Bodrum'u yani Halikarnaslı olduğu bilinen tarihçi Herodot'un topraklarını seçti.

Magazin gündeminden  başlıklar

Aslan gibi kaçamak

Genç ve yakışıklı oyuncu Mehmet Aslan, Bodrum Cennet Koyu'na kamp kurdu; kız arkadaşları ile teknede keyif yapıyor.

MEHMET ASLAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN