Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminde neler olduğunu öğrenmek için tıklayın!

Magazin gündeminden başlıklar

Dekoltesiyle büyüledi

Her yıl geleneksel olarak San Diego'da düzenlenen 'Comic Book Convention International'ın bu yılki ünlü misafirleri arasında Ryan Reynolds ve Blake Lively de yer aldı. Festivalde, başrollerinde yer aldıkları 'Green Lantern' isimli filmin tanıtımını da yapan ikili, sempatik tavırlarıyla beğeni topladı. Blake Lively'nin beyaz derin göğüs dekolteli elbisesi de büyük ilgi çekti.

BLAKE LIVELY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

17 Eylül'de evleniyorlar

Cihan Ünal'ın kızı, oyuncu Irmak Ünal 1.5 yıl flört ettiği sevgilisi Emre Karabacak ile geçen yıl irtibatı kopartmıştı! Hatta biten ilişkilerinin ardından ikisi de yeni aşklara yelken açmıştı. Ancak eski sevgilisini unutamayan Emre, yaklaşık altı ay boyunca Irmak'la barış çubuklarını tüttürebilmek için uğraştı ve nisan ayında muradına erdi. İkinci kez flört etmeye başlayan çift, arayı açmadan nikah masasına oturmaya karar vermiş. Şu sıralar mutluluktan ayakları yere basmayan aşıklar, 17 Eylül'de SuAda'da gerçekleşecek görkemli bir törenle vuslata erecekmiş. Umarım bir yastıkta kocarlar! (Bülent CANKURT)

IRMAK ÜNAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Akalın boşandı

Şarkıcı Demet Akalın ile Önder Bekensir'in evliliği uzun sürmedi. Çiftin 7 aylık evliliği, İstanbul Beykoz'da görülen boşanma davasının ardından bitti. Üç aylık flörtün ardından ocak ayında Bekensir'le evlenen ancak aradığı mutluluğu bulamayan ünlü şarkıcının böylece ikinci evliliği de hüsranla noktalandı. İkili karşılıklı olarak birbirlerinden bir şey talep etmedi. Bekensir son olarak Bodrum'da yaşanılan tartışmanın ardından İstanbul'a gelmiş ve kendisine Acarkent'ten ev kiralamıştı. Eşyalarını eşi Bodrum'dayken aldıran Bekensir mahkeme çıkışında, "Artık hayatımda Demet ismini duymak istemiyorum. Allah herkesin yolunu açık etsin. Asla bu konularla ilgili konuşmayacağım" dedi. Bekensir'in avukatıyla hazır bulunduğu boşanma davasına Demet Akalın katılmadı. (Başak ÇOKAN)

DEMET AKALIN-ÖNDER BEKENSİR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

2 haftada 6 kilo vermek sağlıklı mı?

Sibel Can'ın 16 yaşındaki kızı Melisa'yı zayıflama kampına göndererek 2 haftada 6 kilo verdirmesinin sağlık açısından etkilerini doktorlara sorduk.

Sibel Can'ın 16 yaşındaki kızı Melisa, Bodrum'un Gümüşlük beldesindeki bir zayıflama kampında, kendisi için hazırlanan özel programla 2 haftada 6 kilo verince, tıp dünyasını ikiye böldü. Bazı uzmanlar 6 kilonun büyüme çağındaki bir çocuk için sağlıklı olmadığını düşünürken, diğerleri bunun endişe edilecek miktarda bir kayıp olmadığını savundu. Zayıflama kamplarına şiddetle karşı çıkan beslenme uzmanları da, çocuğun ve ailenin seçiminin önemini vurgulayan doktorlarla ters düştü.

SİBEL CAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Yoncimik'in gafı Mehtap'ı çıldırttı

Aysel Gürel'in yazdığı 'Sevdanın Son Vuruşu' TV'de gerilime neden oldu. Şarkının bestecisini kast ederek "Ölüleri bırakalım, dirilere bakalım!" diyen Yonca Evcimik'e Mehtap Ar'dan sert tepki geldi.

Önceki akşam Okan Bayülgen'in 'Medya Kralı' isimli programı büyük bir gerginliğe sahne oldu. Programa katılan Yonca Evcimik'in gafı, Aysel Gürel'in kızı Mehtap Ar'ı resmen çıldırttı. Programda tansiyonu; Bayülgen'in konuğu Betül Demir'e yönelttiği "Son Günlerde kimi dinliyorsunuz?" sorusu yükseltti. Demir'in "Tarkan'ın 'Sevdanın Son Vuruşu' isimli şarkısını dinliyorum" cevabını Bayülgen, "O şarkı, Tarkan'ın değil Aysel Gürel'in değil miydi!" diyerek düzeltti. Ancak Yonca Evcimik araya girip, "Şimdi ölüleri bırakalım, dirilere bakalım!" demesi programda soğuk rüzgarlar esmesine neden oldu.

ANNEMLE TANINDI

Program sonrası telefonla ulaştığımız Mehtap Ar, "Bu açıklamanın cidden büyük bir hata olduğunu düşünüyorum" diye konuştu. Ar, Evcimik'in annesinin bestesi olan 'Abone' isimli şarkıyla ünlendiğini hatırlatıp "O hanımefendi yıllar önce annemin şarkısıyla meşhur olduğunu unutmuş olmalı. Annem ölmedi, eserleriyle yaşıyor. O hanımefendinin lafı, bizim içimizi acıttı" dedi. (Özlem AVCI)

YONCA EVCİMİK FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Megastar'ı ağlatan 'Kayıp'

Tarkan, yeni albümündeki 'Kayıp' adlı bestesinde yer alan şiiri okurken "Beni anlatıyor" diye ağladı.

Megastar Tarkan, 'Adımı Kalbine Yaz' adlı yeni albümünün tek slow parçası olan 'Kayıp'ı kaydederken stüdyoda ağladı. Sözleri Günay Çoban'a ait olan şarkının sonunda, iki dakikalık bir şiir okuyan şarkıcı "Sözleri tümüyle benim hislerimi anlatıyor" diyerek, gözyaşlarına boğuldu.
Tarkan'ın ağlayarak okuduğu kayıt, önümüzdeki hafta piyasaya çıkması beklenen albümde kullanılmadı. Ünlü şarkıcının 'Kendine iyi bak ey sevgili, kendine iyi bak en sevgili' dizelerini kime ithaf ederek okuyup, duygulandığı ise merak konusu oldu. (Eylem BİLGİÇ)

TARKAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

DUYGULANDIRAN ŞİİR

Yarım kalan bir hikayeyiz artık seninle
Ayrı yollara yürüyoruz; hayat bu!
Serseri bir rüzgâr gibi estin sen şimdi uzaklara
Ben, göğsümde solgun bir gülle yaşarım yıllarca, yaşamaksa bu!
Ayrı akşamlara yatıp
Ayrı sabahlara uyanırız bundan sonra
Hataları aşk sanıp
Başka tenlerde avunuruz boşuna
Ve gizli gizli yaralanırız
Şunu bil ki daima;
Ben en güzel yeri hatırana saklarım
Talan olmuş gönül bahçemde
Saçlarımda tel tel hüzünlerle
Gözlerimde azalan güneşlerle
Ben seni hep beklerim bu şehirde
Bir gün dönersin diye
Kendine iyi bak EY sevgili!
Kendine iyi bak EN sevgili!

Magazin gündeminden başlıklar

Oprah'ın muhteşem dünyası

Amerikan televizyonlarının en ünlü programcısı Oprah Winfrey, 2.4 milyar dolarlık servetiyle tek başına bir devlet bütçesine sahip!

Forbes dergisi tarafından dünyanın en çok kazanan ünlüleri listesinde son dört yıldır bir numarada yer alan Oprah Winfrey'nin devasa serveti Us Weekly dergisine de konu oldu. Geçtiğimiz yıl 315 milyon dolar kazanan televizyoncunun tüm serveti 2.4 milyar doları buluyor. Kazandıklarını gayrimenkule yatıran ve servetini daha da artıran Winfrey, tek başına bir devlet bütçesine sahip.

ÜÇ EVDE YAŞIYOR

56 yaşındaki Winfrey, özel jetiyle seyahat ediyor, yıl içinde sahip olduğu üç farklı evde yaşıyor. Ünlü televizyoncu, gelirinin bir kısmıyla da düzenli olarak her yıl yardım çalışmalarında yer alıyor.

OPRAH WINFREY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Yapımcılar bildik konuları çok sevdi

Son yıllarda televizyon ekranlarına gelen roman uyarlaması ve yabancı formatlı diziler yeni sezonda da hakimiyetini sürdürecek. 'Cosby Ailesi', 'Hanedan' ve 'Çalıkuşu' için kollar sıvandı bile...

Diziler, reyting pastasından büyük pay kapmak isteyen kanallar ve yapımcıların en büyük kozu. Ancak geçtiğimiz sezon ekranlara gelen 66 dizi arasında en çok reytingi; ya roman uyarlaması olanlar ya da yabancı formatlı diziler aldı. 'Yaprak Dökümü', 'Aşk-ı Memnu', 'Samanyolu', 'Hanımın Çiftliği' gibi unutulmaz Türk romanlarından uyarlanan dizilerin yanı sıra 'Mükemmel Çift', 'Cuma'ya Kalsa', 'Sen Harikasın', 'Küçük Sırlar' gibi yabancı formatlı yeni diziler de reyting sıralamasında kendilerine üst sıralarda yer bulmayı başardı. (İlker GEZİCİ)

BİZE ULAŞIN