Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Ölene kadar kocamlayım

Bir deterjan  firmasının reklam filmi için kamera karşısına geçen sunucu Pınar Altuğ, rol aldığı reklam filmlerini gazetecilerle birlikte izledi. Altuğ, çekim boyunca, kızı ve eşi Yağmur Atacan'ın yanında olduğunu kendisini hiç yalnız bırakmadıklarını söyledi. Reklam filmi için 'Ailem göz önünde olmasa bile işin içindeydi' diyen Altuğ, şöyle konuştu: "Beni ben yapan kızım ve kocam... Bana hiçbir zaman kızım Su ile ilgili teklif gelmedi. Zaten bu tarz tekliflere de açık değiliz. Bana gelen hiçbir projede Su yer alamaz. Arzu eden olursa, benimle ve babasıyla çalışabilirsiniz diyorum ve konu kapanıyor. Bu, teklif ve para üzerine konuşulacak bir konu değil. Su, zaten medya önünde olan bir bebek... Onun para kazanmaya gerçekten hiç ihtiyacı yok! Biz zaten anne ve babası olarak elimizden geleni yapıyoruz. Reklam setleri de genelde çok zor geçiyor. Ama buna rağmen ben, bu reklam filmiyle en konforlu çekimlerinden birini yaptım." Son dönemlerde magazin camiasında art arda gelen boşanma haberlerine çok üzüldüğünü belirten ünlü sunucu, "Genelleme yapmak istemem. Hepimiz birbirimizden farklıyız ama kimse boşanmak için evlenmiyor. Hiçbirimiz ayrılmak için böyle bir yola çıkmıyoruz. En büyük arzum ölene kadar kocamın yanında olmak" dedi. Şu an hali hazırda bir projeyle uğraşmadığını da söyleyen Altuğ, "Yazın yoğun olacağım" diye konuştu.

*PINAR ALTUĞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Büyük aşk bitti mi?

Kenan İmirzalıoğlu ile “O benim kolum bacağım” dediği 6 yıllık sevgilisi Zeynep Beşerler ayrılık kararı aldı. Vatan gazetesinden Zehra Çengil'in haberine göre çift yakın dostlarına “Sıkıldık, biraz nefes almamız gerekiyordu” dedi

“Ezel” dizisinin başrol oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu ve sevgilisi Zeynep Beşerler’in iki hafta önce ayrıldığı ortaya çıktı. Yıllardır her türlü dedikoduya göğüs geren ve gözlerden uzak örnek bir ilişki yaşayan çiftin sürpriz ayrılığı yakın dostlarını da şaşırttı.

Oyuncu Zeynep Beşerler’in ayrılıkla ilgili olarak yakın bir dostuna şunları söylediği öğrenildi:

“Bir süre yalnız kalmak ikimize de iyi gelecek. 6 sene uzun bir süre . Sıkılmaya, yıpranmaya başlamıştık. Biraz işe güce bakalım, aşk nasılsa olur. Ara vermemiz nefes almamız gerekti. Tekrar devam eder miyiz bilemem ama bu ara ilaç gibi geldi. Nefes almaya ihtiyacımız vardı. İki hafta oldu ayrılalı ve ben kendimi çok iyi hissediyorum.”

Çiftin ayrılık ayrılık kararı magazin çevrelerinde de şaşkınlıkla karşılandı. Çünkü Kenan İmirzalıoğlu yaptığı son röportajda sevgilisi Beşerler için “Zeynep, sadece sevgilim değil, kolum bacağım gibi de aynı zamanda. O benim en çıplak halimi bilir. En güçlü ve en zayıf halimi. Saklandığın hiçbir şey yok, karizma yaptığım durum da yok. Zor böyle bir şeyi yakalamak, o yüzden çok değerli. Ve Zeynep, sahici. Etrafımda birçok kadın var, ama bir şeyi Zeynep’ten duymak çok başka. Onun ’İyisin’ demesi başka. Onun ’Kenan’ demesi bile başka. Kadınların beni arzulaması umurumda değil, çünkü ben onlara karşı bir şey hissetmiyorum ama Zeynep’e karşı hissediyorum. O yüzden onun varlığı, onun söyledikleri, onun benim yanımda olması çok önemli” demişti.

Magazin gündeminden başlıklar

Boynuna evlerin anahtarını astı

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'den boşanarak, büyük bir servet elde eden Tuğba Coşkun'un ağzını bıçak açmıyor. Önceki gün kardeşi Şeyda Coşkun'un organize ettiği brunch'a katılan Coşkun, gazetecileri karşısında görünce sinirlendi ve "Gazetecilerin geleceğini bilseydim, gelmezdim" diyerek organizyonun lansmanını yapan şirket yetkililerini suçladı. Fotoğraflarının çekilmesi üzerine tepki gösteren Coşkun'un kahvaltı sırasında yüzünden gülücüklerin eksilmediği de dikkatlerden kaçmadı. İki gün önceden basın kuruluşlarına geçilen davet mektubundan haberi olmadığını iddia eden Coşkun, şu sözleriyle şirket çalışanlarını zor durumda bıraktı: "Ben ne özel hayatımla ne de başka bir konuyla ilgili röportaj yapmak istemiyorum. Bu da benim hakkım olsun. Artık hiçbir yerde çıkmam. Gazetecilerin burada olacağını bilseydim, bu davete katılmazdım. Buraya ablam için geldim. Onun davetine gelemeyeceksem daha ne yapayım yani..." Coşkun'un bu tavrının nedeni olarak ise boşandığı eşi Mehmet Ali Erbil'in getirdiği konuşma yasağı gösterildi. Coşkun'un boynundaki ev anahtarını simgeleyen kolyesiyle sürekli oynaması da dikkatlerden kaçmadı.

*MEHMET ALİ ERBİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Yastık değil illüzyon

Yönetmenliğini Kağan Erturan'ın üstlendiği 'En Mutlu Olduğum Yer' filminin galası önceki gün Nişantaşı City's Alışveriş Merkezi'nde yapıldı. Geceye Ezgi Asaroğlu'nun oyuncu sevgilisi Cansel Elçin ile Nihat Altınkaya'nın oyuncu sevgilisi Deniz Çakır'ın katılmaması ise dikkatlerden kaçmadı. Sevişme sahnelerinin ön planda olduğu filmin, gala gecesinde gazetecilerle Ezgi Asaroğlu arasında keyifli bir yastık diyaloğu yaşandı. Gazetecilerin 'Sevişme sahnelerinde aranızda gerçekten yastık var mı?' sorusuna Asaroğlu, "Bu tamamen teknik bir şey. Belki dışardan böyle hikayeler üretmek renkli geliyor. Ama bu tür sahnelerin diğerlerinden hiçbir farkı yok! Sonuçta aşk sahnelerinin inandırıcılığı önemli... Bunu açıklayınca, büyüsünü bozmuş oluyorsunuz. Orada bir illüzyon var." yanıtını verdi.

*CANSEL ELÇİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

*DENİZ ÇAKIR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Röportaj verme işi düello gibi!

Yıllardır Türk basınına röportaj vermeyen sanatçı Sezen Aksu, geçen ay bir Japon gazetesine konuşmuştu. Birkaç gün önce de İsveç'in Svenska Dagbladet isimli gazetesine röportaj verdi. Sanatını değerlendiren Aksu; "Pop müzik sanat değildir bence! Günlük yaşamdaki dinamiklerden beslenir" dedi. Geçtiğimiz ay Japon gazetesi Yomiuri Shimbun'a röportaj veren Aksu, 28 Mart'ta da İsveç'in Svenska Dagbladet isimli gazetesine duygu ve düşüncelerini anlattı. Sezen Aksu, Türkiye ve Avrupa arasındaki ilişkilerin artarak geliştiğini, bu konuda Türkiye'deki sanatçılara düşen sorumluluklara değindiği röportajında; şarkılarını nasıl yazdığını ve genç sanatçılara neden destek olduğunu da ifade etti. İsveç gazetesine, basına karşı neden ölçülü davrandığını da açıklayan Aksu, Hz. İsa'nın zina yapan bir kadın için halka söylediği şu sözünü kullandı: "Aranızda günahsız olan ona ilk taşı atsın da görelim!"

*SEZEN AKSU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Moore 47 yaşında vücuduyla barıştı

ABD’Lİ sinema yıldızı Demi Moore, vücuduyla ilgili takıntısından kurtulduğunu açıkladı. “Striptiz” filminde canlandırdığı Erin Grant karakteriyle erkeklerin gönlünde taht kuran Moore, kadın dergisi Elle için verdiği röportajda “47 yaşındayım ve nihayet kendimle barışmayı başardım. Yıllardır vücudumdan memnun olmadığım için estetik ameliyatlarla kendimi daha güzel hale getirmeye çalıştım. Ancak bugün geçmişe baktığımda görüyorum ki, bu takıntılarım yersizmiş” diye konuştu.

*DEMI MOORE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Vergi borcu için bir koyu satışa çıkardı

Şarkıcı Bülent Ersoy, Maliye’nin kestiği 500 bin liralık vergi cezası nedeniyle zor günler geçiriyor. Borcu için Maliye’yle uzlaşan ve ağır yükün altından kalkmaya çalışan sanatçı, 1990’da 7.5 milyar lira ödeyerek Marmaris’in Kızılkum Mevkisi’nde aldığı 75 dönümlük arsayı satışa çıkardı. Bir koyun tamamını kaplayan arazi için henüz kimsenin talip olmaması, sanatçıyı derin derin düşündürmeye başladı. Ünlü şarkıcı daha önce  de aynı koyu 10 milyon liraya satışa çıkarmıştı. Ancak alıcı çıkmadığı için arazinin üzerine önce otel yapmayı düşünmüş fakat ekonomik kriz sebebiyle bu düşüncesinden de vazgeçmişti. Ersoy, koy dışındaki mal varlığını şöyle açıklamıştı: Marmaris’te malikâne, Bodrum’da daire, İstanbul Kalamış’ta sauna, belediyelere kiraladığı dozer, 2003 model Mercedes, 27 metrelik yat, paha biçilmez mücevherler ve kürkler.

BÜLENT ERSOY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Bu mesele başımı ağrıttı kapansın

Murat Göğebakan’ın kendisini aldattığı için boşanma davası açtığı eşi Sema Göğebakan, “Konuşmayacağım, çünkü başım çok ağrıdı. Mesele artık kapansın” dedi.

*MURAT GÖĞEBAKAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

BİZE ULAŞIN