Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Eda'ya kadın tacizi

Sevgilisi Bora Kozanoğlu ve yeğeni ile Bebek'te gezintiye çıkan Eda Taşpınar'a, bir kadın laf attı! Taşpınar; "Bu ne güzellik  böyle!" diye bağıran kadının davranışı karşısında şaşırdı.

* EDA TAŞPINAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Şüpheli kaçış!

Yapımcı Bülent Helvacı ile ünlü oyuncu Hatice Aslan, Bebek'te gazetecilerle köşe kapmaca oynadı! Bir kafede yemek yiyen ikili, çıkışta kapıda paparazzileri görünce içeri kaçtı. Bir süre sonra Helvacı mekandan yalnız başına çıktı. KAFENİN karşısındaki kaldırıma mevzilenen Helvacı ile kafede kalan Aslan, birbirlerine mesaj atarak haberleşti. Uzun süre ne yapacaklarına karar veremeyen ikili, yanlarına bir arkadaşlarını da alıp, taksiye bindi ve Bebek'ten ayrıldı.

Magazin gündeminden başlıklar

En çok arzulanan kadın seçildi

Erkek okuyucuları hedefleyen  internet dergisi 'Askmen', aylar süren bir anketin  ardından dünyanın en çok arzulanan 99 kadının ismini açıkladı. Listenin bir numarası, Amerika'da yayınlanan 'Entourage' isimli dizinin başrol oyucularından Emmanuelle Chriqui oldu... Megan Fox ve Angelina Jolie gibi rakiplerine nazaran çok daha mütevazı bir güzelliğe sahip olan Chriqui'nin seçilmesinin nedeni, internet sitesinde şu övgü dolu sözlerle anlatıldı: "Paparazzilerle kirlenmiş 21'inci yüzyılda, çok nadir olarak görülebilecek bir şekilde onu tanımıyor oluşumuz, onu bir numara yapmamızın en büyük  sebebi... Özel yaşantısını saklaması, gizemli kalması bizi ona bağladı! Onun gibi bir kadının  bizim de kolumuzda olabileceğini düşündürdüğü için, onu en çok arzulanan seçtik! O, bizim hayalimizdeki kadın!

Magazin gündeminden başlıklar

Cansu'nun kamuflajı

Cansu Dere, Bebek'te gezintiye  çıktı, tanınmamak için akla karayı seçti! Spor giyimi tercih eden Dere, şapka ve gözlük takarak ilgiden kaçmaya çalıştı.

* CANSU DERE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Şimdilik ikinci çocuk düşünmüyorlarmış!

Önceki gece Reina'da eğlenenler arasında Pınar Altuğ-Yağmur Atacan da vardı. Kızları Su doğduktan sonra gecelerde pek görünmeyen ikili; "İkinci çocuğu düşünüyor musunuz?" sorusuna "Şimdilik düsünmüyoruz. Su'yu büyütmekle uğraşıyoruz" karşılığını verdi.

Magazin gündeminden başlıklar

Fazıl Say'ın en güzel hayranı

Fransız oyuncu Sophie Marceau'nun piyanist Fazıl Say'a hayran olduğu ve konserlerini kaçırmadığı ortaya çıktı! Fazıl Say'ın müzik dehasına Sophie Marceau da 'Fransız' kalmadı! Ünlü oyuncu, Say'ın ismini ilk kez, iki yıl önce Fransız TV5 kanalında konuk olduğu Michel Drucker'in 'Vivement Dimanche' adlı programı sırasında duymuş. Sunucu Drucker, "Kendi kuşağının en iyilerinden biri" diye övdüğü Say'ın konser görüntülerini yayınlamış. Programda izlediği Say'ı çok beğenen Marceau, bu olayın ardından sanatçının Paris Festivali'ndeki konserine gitmiş. Ünlü oyuncu, daha sonra Fazıl Say'ı sürekli takip etmeye başlamış. Marceau, bugüne kadar ünlü piyanistin Fransa'daki dört konserine de gitmiş.

Magazin gündeminden başlıklar

Kayınvalidesi ile yemek yedi

Ünlü şarkıcı Nil Karaibrahimgil, önceki akşam Arnavutköy'deki Eftelya Restaurant'ta kayınvalidesi ile akşam yemeği yedi. Yaklaşık 10 sene beraber olduktan sonra geçtiğimiz aylarda reklamcı Serdar  Erener ile evlenen Karaibrahimgil; renkli montu ve şapkası ile dikkat çekti.

Magazin gündeminden başlıklar

Seda ortaya çıktı!

Boşandıktan sonra umreye giden ve basının önüne çıkmamaya özen gösteren Seda Sayan, Fatih Ürek'in doğum gününde ortaya çıktı. Sayan, partide çok neşeliydi. Tek omzu düşük elbisesi ile dikkat çeken ünlü şarkıcı; 43 yaşına basan Fatih Ürek'i ilk kutlayanlar arasında yer aldı. Yaşgünü pastasını dansöz eşliğinde kesen Ürek ise, Sayan'la ilgili şunları söyledi: "Seda'yı boşandıktan sonra bu gece görebildim. Morali son derece iyi. Yaz ortasından itibaren televizyona yoğunlaşacağını söyledi." Gazetecilerin "Kaç yaşına bastınız?" sorusuna "23" yanıtını veren Fatih Ürek'in konukları arasında; Nur Yerlitaş, Murat Dalkılıç, Pelin Karahan da vardı.

BİZE ULAŞIN