Magazin gündeminden başlıklar

Magazinde son 24 saatte neler olduğunu öğrenmek için tıklayın...

Magazin gündeminden başlıklar

Ünlü şarkıcı Cher'in Sonny Bono'dan olan çocuğu Chaz Bono, cinsiyetini değiştirdikten sonra kız arkadaşı ile kameralara poz verdi.

Cher'in kız olarak dünyaya gelen çocuğu cinsiyet değiştirme işleminin son aşamasında olduğunu söylüyor. Chaz, geçtiğimiz yaz verdiği cinsiyet değiştirme kararından sonra "hayatımda verdiğim en iyi karar" şeklinde açıklama yapmıştı. Ünlü şarkıcı Cher de bu karar hakkında şunları söylemişti: "Her ne kadar anlamakta zorlansam da onu anlamak için elimden geleni yapıyorum."

İNANILMAZ DEĞİŞİMİN FOTOĞRAFLARI...

Magazin gündeminden başlıklar

Kül mağdurları

Konseri iptal
Yalın, aylardır hazırlandığı ve dün akşam Londra'daki 02 Academy'de vereceği konseri, iptal etmek zorunda kaldı. Konser ayın 27'sine ertelendi.

YALIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Geri dönemiyor
'Survivor' için Panama'ya giden yazarımız Ayşe Özyılmazel de küllere takıldı! Panama'dan New York'a uçan Ayşe geri dönemiyor!

Magazin gündeminden başlıklar

Kül mağdurları

Londra'da kaldı
İzlanda'da patlayan yanardağın altüst ettiği havayolu trafiği, Kerem Görsev'i de etkiledi. Ünlü cazcı, stüdyo kaydı için gittiği Londra'da mahsur kaldı.

Musti İtalya'da
Mustafa Sandal, eşiyle tatile gittiği İtalya'dan transfer yapamayınca, Almanya'daki konserini iptal etti...

MUSTAFA SANDAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Kül mağdurları

Sunay Akın Zürih'de

Bir gösteri için Zürih'e giden yazar Sunay Akın küller yüzünden Zürih'de mahsur kaldı. Ulaştığımız Akın "Zürih'de mahsur kaldık bütün uçuşlar iptal edildi, küller etrafa savruldu, yandık" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Seren eski günlere 'İmren'di

Seren Serengil, cumartesi gecesini Etiler'deki bir barda, eski eşi Cengiz İmren'i dinleyerek geçirdi! Güvenliğin görüntü alınmasını önlediği gecede İmren, şarkılarını söyledi, Serengil de iki kız arkadaşıyla birlikte eğlendi. Sabah 07.30'da program bitti, Serengil de kapıya yanaştırılan taksiyle mekandan ayrıldı. Acarkent'teki evinin girişinde taksiyi durduran Serengil, açıklama yaptı: "Cengiz, benim bedenimin bir parçası gibidir... Sahnesi iyi diye gittim. Onu izlemeye gidiyorum, çünkü orada kendimi güvende hissediyorum..." Serengil, "Cengiz İmren'le yeniden bir birliktelik yaşanır mı?" sorusuna "Kesinlikle o defter kapandı" diye yanıt verdi. Musa Aytun için de "Belki de boşanmayacağız. Belli değil" dedi.

*SEREN SERENGİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

'Birincilik hakkımdı'

atv'nin sevilen dizilerinden "Parmaklıklar Ardında"nın yönetmeni Nisan  Akman'ın iddiası, Hülya Avşar'ı kızdırdı. Usta yönetmen, Savaş Ay'a, 1982'de Bulvar gazetesinin düzenlediği Kâinat Güzellik Yarışması'nda Hülya Avşar'ın "torpille" birinci seçildiğini söylemişti. Akman SABAH'ta yayımlanan röportajında şöyle konuşmuştu: "Tercüman ve Bulvar gazetelerinin yöneticisi arkadaşım  'Güzellik yarışması tertipledik ama doğru dürüst kız yok. Bize kendi kast ajansından kız bul birkaç tane' dedi. Hülya'yı önerdim ama 'Kollayın kızı kazansın' dedim. Yarışma günü birinci olunca çok şaşırdı ve sevindi. İlk defa şimdi söylüyorum: Avşar'ın kraliçeliği danışıklı dövüştü." Hülya Avşar, yönetmen Nisan Akman'ın iddialarına karşılık "saçma" dedi. Ünlü oyuncu "Hesaplanarak birinci olduğum iddiası tamamen saçma. İşin iç yüzünü o dönem gazetenin sahibi olan Nazlı Ilıcak daha iyi bilir. Ben asıl birinci yapmayı hedefledikleri kızı geçerek taç kazanınca herkes için büyük sürpriz  oldu" dedi. Hülya Avşar, Bulvar gazetesinin düzenlediği yarışmada birinci seçilmiş ancak evlendiği ortaya çıkınca tacı geri alınmıştı.

HÜLYA AVŞAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Magazin gündeminden başlıklar

Üç kafadarın Bebek turu: Önce bakım sonra yemek

Sinem Kobal, Ebru Akel ve Meltem Cumbul, önceki gün Bebek'te biraraya geldi. Üç güzel; önce birlikte cilt bakımı yaptırdı sonra da sahil kenarında bir restoranda oturdu. Dört saat süren Bebek gezintisinin ardından birbirlerinden ayrılan üç güzel, gazetecilere "Biz çok yakın arkadaşlarız. Sık sık biraraya geliyoruz" dedi. GS'li Arda Turan ile birlikteliği nedeniyle taraftarın tepkisini çeken Sinem Kobal ise hiçbir soruya yanıt vermedi. Sinem, "Aman lütfen! Ben hiçbir şey söylemedim" diye gazetecileri uyarmayı da ihmal etmedi.

SİNEM KOBAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ... 

EBRU AKEL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

MELTEM CUMBUL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 

Magazin gündeminden başlıklar

Keşkesi olmayan tek yer: Yatak!

Önceki gece Avcılar Fox Club'da sahne alan Hande Yener, 'Çok Zor' adlı şarkısını seslendirdikten sonra "Çok zor olması, bir şeylerin olmayacağını göstermiyor yine de" dedi. "Keşkelerin olmadığı bir yer var mı?" diye soran Yener, yanıtı kendi verdi: "Var, yatak!" Besteci ve söz yazarı Sinan Akçıl'la ilişki yaşadıklarına dair iddiaları reddeden Yener, sadece işine aşık olduğunu söyledi. Akçıl'la ilgili haberleri 'dedikodu' olarak nitelendiren Yener ayakligazete.com'a şunları söyledi: "Muhabbeti çok uzatmayalım. İşime bakmaya devam edeceğim..."

*HANDE YENER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

BİZE ULAŞIN