Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Sıkı dostlar kanlı bıçaklı

Ece Erken'in kendisi için yazdığı cep mesajını gören Demet Akalın, adeta çılgına döndü. Şarkıcı mahkemeye koştu Ece Erken ise Twitter başına...

Mahkemelik olan ünlüler kervanına Demet Akalın ve Ece Erken de ekleniyor. Saklambaç'ın haberine göre; bir dönem mahkemelik olduğu Mehmet Ali Erbil'i hastanede ziyaret ederek aradaki buzları eriten Demet Akalın, sunucu Ece Erken'in kendisi için yazdığı cep telefonu mesajını görünce çılgına döndü.

DEMET AKALIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

ECE ERKEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN! 

MESAJI ÖĞRENDİ
İddialara göre adı Erbil'le anılan Yeliz Şar, seksi şarkıcının Mali'yi ziyaret etmesini kıskandı ve bu durumu yakın dostu Ece Erken'e anlattı. Güzel sunucu da Mali'ye mesaj atarak Demet Akalın'ı kötüledi. Bu mesajı öğrenince küplere binen Akalın, sabah erken saatte savcılığın yolunu tuttu.

DEMET AKALIN:
Sabah sabah Elif'imle savcılığa gidiyoruz:) Bir sunucuyu şikayet etmeye... Erken kalkan Erken yol alır

ECE ERKEN:
Ünlüler bir aynaya bakıp konuşmalı. Geçmişini, nasıl ünlü olduğunu unutmamalı. Balonstar ve yalancılara verilecek en güzel yanıt susmak ya da mahkeme. Aksi haller tarzım değil...

ECE'YE HESAP SORACAK
Demet Akalın şikayet sebebinin Ece Erken'in Mehmet Ali Erbil'e kendisiyle ilgili attığı bir mesaj olduğunu söyledi.

Magazin gündeminden başlıklar

Serengil yine aşk doktoru

Başından üç evlilik geçen şarkıcı Seren Serengil, yeni yılda ekranlara aşk doktoru olarak gelmeye hazırlanıyor. Sabah saatlerinde yayınlanacak olan programda Serengil, dargın âşıkları barıştıracak.

ÇOK HEYECANLI
Show TV'de yayınlanacak program için hazırlıklara başlayan Serengil'in çok heyecanlı olduğu ve kendini bakıma aldığı söyleniyor. Geçtiğimiz Ekim ayında eşi Musa Aytun'dan boşanan Seren Serengil daha önce de izleyicilerin, kadınerkek ilişkileriyle ilgili sorularını yanıtladığı bir proramla ekrana gelmişti.

SEREN SERENGİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!