Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

İnsanlar bana hayran ben de karıma!

'Ezel' dizisinin 'Kerpeten Ali'si Barış Falay, önceki gün 'Ezel'in yayınlandığı saatlerde, eşi Esra Ronabar'ın rol aldığı 'Dünyanın Ortasında Bir Yer' adlı tiyatro oyununu izledi.

'Ezel' ekibi de orada!

Falay'ı 'Ezel'deki oyuncu arkadaşları Kenan İmirzalıoğlu ve Yiğit Özşener de yalnız bırakmadı. Dizileri yerine oyunu izlemeyi tercih eden İmirzalıoğlu ve Özşener, erkek egemen dünyada sıkışan kadınların anlatıldığı oyunu çok beğendiklerini belirtti. Falay ise "Kerpeten Ali' karakteri ile çok hayran kazandım. İnsanlar bana hayran, ben de karıma hayranım! O, iyi bir oyuncu... Bu arada tiyatro bambaşka bir haz" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Komedyenler pişti oldu

Oynadıkları filmlerle birbirlerine rakip gösterilen Türkiye'nin üç ünlü komedyeni Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan ve Şahan Gökbakar, önceki akşam Rumeli Kavağı'ndaki Balıkçı Kahraman'da pişti oldular. Birbirlerinden habersiz olarak mekana gelen üç komedyen, birbirlerini gördüklerinde oldukça şaşırdılar.

Hep beraber 'Hayde'yi söyledik

Yemeğe eşi Belçim Erdoğan ile gelen Yılmaz Erdoğan, çıkışta karşılaşmalarının büyük bir tesadüf olduğunu söyledi ve "İçeride hep beraber 'Hayde' türküsünü söyledik" diyerek espri yaptı. Erdoğan çifti ayrıca 'Av Mevsimi' filmini de izleyip çok başarılı bulduklarını belirttiler. Cem Yılmaz ise yemeğe oyuncu arkadaşı Ozan Güven ile geldi. Aynı restorana iki arkadaşıyla birlikte gelen Şahan Gökbakar ise mekan çıkışında basın mensuplarını görür görmez yorum yapmadan arabaya binip uzaklaştı.

CEM YILMAZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

ŞAHAN GÖKBAKAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

YILMAZ ERDOĞAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN