Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

"Olay sözleri için ifade verdi"

Ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil, bir televizyon programında sarf ettiği sözlerle ilgili Erzincan Cumhuriyet Başsavcılığı'nın başlattığı soruşturma kapsamında polise ifade verdi. İstanbul Güvenlik Şube Müdürlüğü'ne gelerek ifade veren Erbil'in, "Kötü bir niyetim yoktu. Sözlerim amacını aştı. Bu söylediğim cümle ağzımdan aniden çıktı. Amacını aşan bir ifadeydi" dediği öğrenildi. Mehmet Ali Erbil, bir televizyon programında, "Orada ne yapıyorsunuz, mum söndü mü yapıyorsunuz" sözlerini sarf etmiş; bunun üzerine Erzincan Cumhuriyet Başsavcılığınca konuyla ilgili soruşturma başlatılmıştı.

Magazin gündeminden başlıklar

Nurgül'le kenetlendik yan yanayız!

Pir Sultan Abdal'ın hayatını anlatan Cem Özer ve Melike Öcalan'ın rol aldığı oyun, önceki gün Profilo Alışveriş Merkezi'nde yapılan bir basın gösterimiyle tanıtıldı.

Boşanmıyoruz

Oyunda 'Pir Sultan Abdal'ı canlandıran Cem Özer, "Bu rol bana geldiğinde hem heyecanlandım hem de gerildim" dedi. Geçtiğimiz günlerde bir kadın arkadaşıyla görülen ve Nurgül Yeşilçay'la boşanacakları yazılan Özer, "Nurgül'ün yanındaki her erkek ve benim yanımda görülen her kadın sevgililerimiz değil. Biz yan yanayız, kenetlendik, yürüyoruz" diye konuştu.

Ben bu dönemin Ballıhanıyım

Oyunda Pir Sultan Abdal'ın eşi Ballıhan'ı canlandıran Melike Öcalan "Bence bir kadın erkeğine Ballıhan gibi destek olmalı. Ben Kendimi bu zamanın Ballıhan'ı gibi hissediyorum" dedi.

CEM ÖZER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

NURGÜL YEŞİLÇAY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!