Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Azra'ya açık çek

Yok Böyle Dans'ın favori yarışmacısı Azra Akın, güzelliği kadar yeteneğiyle de adından söz ettirmeyi başardı. İddialı figürlerin yer aldığı muhteşem şovlar sergileyen Akın, bu görsel şovlar için sık sık ünlü sanatçı Tarkan'ın şarkılarını kullandı. Megastar'ın yeni albümündeki şarkıların neredeyse hepsinde dans eden Akın, her hafta yarışmayı birinci tamamladı.

AZRA AKIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

PARANIN LAFI OLMAZ
Saklambaç'ın haberine göre; Akın'ın bu başarısını ekrandan izleyen Tarkan da ona hayran kaldı. Yeni klibi için Azra'yı gözüne kestiren Tarkan, ünlü modele haber gönderdi. Azra ile klipte oynamayı kafaya koyan Megastar, paranın da lafı olmayacağını gösterdi ve Akın'a açık çek vereceğini söyledi.

Magazin gündeminden başlıklar

Demet-Hande krizi

- Gelenekselleşen, Türkiye'nin en iyi pop sanatçılarının ödüllendirildiği İFA ödül töreninin (İstanbul FM Altın Ödülleri) 14'üncüsü Bostancı Gösteri Merkezi'nde gerçekleşti.

- Gecede 2010 yılına damgasını vuran parçalarıyla katılan ünlü isimler sahneye çıkarak performanslarını sergilediler.

Avatar'ı geçecek proje

- Tören, İstanbul FM'in sahibi Sabri Demirdöğen'in önümüzdeki yıllarda 'Devlerin Gözü' adlı bir filmle 'Avatar'dan ve 'Yüzüklerin Efendisi'nden daha çok gişe yapacağını iddia ettiği şaşırtan konuşması ile başladı.

Tuvaletim geldi bekleyemedim

- Geceye damgasını vuran isimlerse bir dargın bir barışık popçular Hande Yener ve Demet Akalın'dı. Gece boyunca birbirleriyle karşılaşmamak için üstün bir performans sergileyen ikili, birbirlerinin ödül aldıkları dakikalarda ise ortadan kayboldular. Akalın ödül alırken salonu terk eden Hande Yener'e Sinan Akçıl da eşlik etti.

- Hande Yener, en iyi söz, beste ve şarkı ödülünü 'Bodrum' şarkısıyla alırken ise Akalın kalkarak "Malum kişi sahneye çıktı, en iyisi ben gideyim" dedi. Yener ise Akalın sahneye çıktığında salondan ayrılmasıyla ilgili olarak; "Tuvalete gitmem gerekiyordu, bekleyemedim. Demet'le dargın değil, sadece mesafeliyim" dedi.

HANDE YENER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

DEMET AKALIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN