Magazin gündeminden başlıklar

Pazartesi 06.12.2010 22:56
Magazin gündeminden başlıklar

Dedikoduları takma!

Bir dargın bir barışık olduğu sevgilisi Özcan Deniz'le aralarındaki buzları iyiden iyiye eriten Fahriye Evcen, geçtiğimiz günlerde Özcan Deniz'i başka bir adamla aldattığı haberlerine ateş püskürdü.

Seni tanıyorum

Özcan Deniz yanında olmadan gece gezmelerine çıkmadığını dile getiren Evcen, hakkında çıkan haberlerle ilgili olarak mahkemeye gideceği söyledi. Bu olayların hemen ardından Özcan Deniz, sevgilisine destek verdi. Ünlü şarkıcı "Ben seni tanıyorum. Bu tip şeyler ilişkimizi yıpratmaz" diyerek Evcen'i sakinleştirdi.

Sürpriz olabilir !

Çiftin yakın çevresi, Özcan Deniz ile Fahriye Evcen'in her an bir sürpriz yaparak nikah masasına oturabileceklerini söylüyor.

ÖZCAN DENİZ VE FAHRİYE EVCEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Magazin gündeminden başlıklar

'Kut'larız baba oluyorsun!

Pop yıldızları birer birer baba oluyor! Çelik, Mustafa Sandal, Emre Altuğ derken kervana Burak Kut da katılıyor. Ünlü sanatçının 14 aydır birlikte olduğu sevgilisi Cansen Yeni hamile... Kız bebek bekleyen çift, haberi 7.5 aydır birkaç dostları hariç herkesten saklıyordu.

MUSTAFA SANDAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

EMRE ALTUĞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Bir ay içinde düğünleri var

Burak Kut-Cansen Yeni ikilisi, son yıllarda moda olan 'önce bebek, sonra nikah' modasına uyacak. Kızları doğmadan önce ilişkilerini resmiyete dökecek olan çift, en geç bir aya kadar nikah masasına oturmayı planlıyor.

Bülent CANKURT