Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Eşim beni sette asla kıskanmaz

Mısır'ın en çok izlenen kanallarından biri olan Al-Mehwar, geçtiğimiz günlerde iki ünlü Türk konuğu ağırladı. Önce Tuba Büyüküstün'ü, ardından Murat Yıldırım'ı konuk eden sabah programında, ünlü oyuncular samimi açıklamalarda bulundu. Programda, şu anda 'Gönülçelen' dizisinde oynayan Büyüküstün ve 'Aşk ve Ceza' dizisinde oynayan Yıldırım'ın daha önce iki sevgiliyi oynadıkları 'Asi' dizisi de gündeme geldi.

TUBA VE BURÇİN ARKADAŞ

Murat Yıldırım'a, eşi Burçin Terzioğlu'nun 'Asi' dizisindeki partneri Tuba Büyüküstün'ü kıskanıp kıskanmadığı sorulduğunda, ünlü oyuncunun yanıtı net oldu; "Eşim sete ziyarete gelirdi. Tuba'yı da tanıyordu. Çok iyi anlaşıyorlardı. Eşim de bir oyuncu, o yüzden beni bu tarz konularda kıskanmaz" dedi. Arap bir sanatçının klibinde oynaması için teklif aldığını fakat iş yoğunluğundan kabul edemediğini de söyleyen Yıldırım; Kıvanç Tatlıtıuğ'un oyunculuğunu beğenmediğini söylediği yönündeki sorulara ise; "Ben böyle bir şey demem, Kıvanç benim arkadaşım" diye cevapladı.

MURAT YILDIRIM-BURÇİN TERZİOĞLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Ekibi zorlandı Seren çalıştı

Özel hayatı, verdiği kilolar ve yeni albüm derken; basının ilgi odağı olan şarkıcı Seren Serengil, şimdilerde de klip heyecanı yaşıyor.

SEREN SERENGİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

DONACAKLARDI

Söz ve müziği Soner Sarıkabadayı'ya ait olan 'Ben Adamı Ayrılırken Tanırım' adlı şarkısına Deniz Akel yönetmenliğinde klip çeken Serengil, önceki gün tamamlanan çekimlerde eksik görüntüler olduğuna karar verdi ve çalışmaya devam etme kararı aldı. Klibin en zor anları Türkiye'nin tek suni karının bulunduğu Torium Snowpark'taki çekimler sırasında yaşandı. Eksi 20 derecede saatlerce çekim yapan Serengil, ekibinin dayanamadığını görünce bu mekandaki çekimleri fazla uzatmadı. Çekim saatlerini azaltarak, ekibi donmaktan kurtardı.