Oğlaklar çektikleri sıkıntının karşılığını alıyor!

Pazartesi 28.12.2009 16:10

Oğlak (23 Aralık-20 Ocak)
GENEL
Plüton, yıllardır 12'nci evinizdeydi. Oldukça zorlandınız, düşünceleriniz değişti. Maneviyatınızı yükseltmek için çaba sarf ettiniz. Bu yıl Jupiter'in üçüncü evinize geçmesiyle çalışmalarınızın karşılığını alacaksınız. 2012'de zenginliğin, sadece materyal ile değil, manevi duygularla da ilgili olduğunu fark edeceksiniz. Güven verici kaynaklardan kazanacağınız paralar, yaşamda daha sağlam durmanızı sağlayacak. Bu yıl, bir sonraki yıla hazırlık olarak, uzun vadeli çalışmaların alt yapılarını kuracaksınız. Satürn bu yıl kariyer evinizde ilerleyecek. Bu nedenle de tanışacağınız yeni kişilerin kariyer sahibi olmasına dikkat edeceksiniz. Kişisel isteklerinizden özveride bulunmanız gerekebilir. Size katkı sağlayacak her türlü koşulu defalarca gözden geçirmek zorundasınız.

GÜZEL DESTEKLER GELİYOR
Satürn, her türlü işi kurallar dahilinde yapmanızı ister. Eğer siz ona uyarsanız, o da size istediğiniz şartları sunar. Bu yıl dişinizle ve tırnağınızla hazırladığınız başarıların tadını çıkarabilirsiniz. Çünkü Satürn ve Jüpiter'den çok güzel destek alacaksınız.

İŞ VE KARİYER
Bu yıl tüm sorularınızın yanıtını bulacaksınız. Satürn, yaşama bakış açınızda ve finans konularında zor hedeflere kilitlenmenizi sağlayacak. İstekleriniz konusunda gerçekçi olmalısınız. Ama isteklerinizi başarma konusunda çok kararlısınız. Fiziksel ve zihinsel aktivitelerinizle dikkat çekeceğiniz bir yıl olacak. Başarılı olmanız için her türlü doneye sahipsiniz. Fakat, iş hayatınızda aksi davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. Bilmediğiniz konuları araştıracak ve gerekirse tüm enerjinizi kullanacaksınız. Çoğu kez kendi enerjinizin içinde boğulma riski yaşayabilirsiniz. Fakat sizin gibi mantıklı biri için, bu yoğunluğun altından kalkmak zor olmayacak. Uzak yollarla ilgili planlarınızı gözden geçirecek ve gerekli görüşmeleri sağlayacaksınız. Geleneksel bir imajınız olmasına rağmen, 2010'da küçük çılgınlıklar ve kıpırdanmalar söz konusu olacak.

TÜM DİKKATLERİ ÇEKECEKSİNİZ

2010'da kendinizden son derece emin olacaksınız. Engeller sizin için bağlayıcı olmayacak. Üstelik finans konularıyla ilgili gizli projeleriniz var. Bunları cesurca yaşama geçireceksiniz. İçgüdülerinizin güçlü olması, sizi tutkulu ve kendinden ödün vermeyen bir kişi haline getirecek. Uzun süredir beklediğiniz sonuçlara yaklaşacaksınız. Bu yıl, güçlü kişiliğinizle dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Güzelliğinizi ve cazibenizi kullanabileceğiniz bir yıl olacak.