Sokağa çıkma kısıtlaması başladı! İşte son dakika görüntüleri

Son dakika görüntüleri ajanslara ulaştı. Türkiye'de korona virüs tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma yasağı saat 20.00 itibarıyla başladı. İstanbul başta olmak üzere Türkiye'de sokaklar sessizleşti. İş nedeniyle ya da yasaktan habersiz olmaları neticesinde sokaklarda olan kimi vatandaşlar ise güvenlik güçleri tarafından uyarıldı. Yeni tedbirlere göre hafta sonları saat 10.00 ile akşam 20.00 arasında sokağa çıkılabilecek. Peki uzun zaman sonra tekrar uygulanmaya başlanan sokağa çıkma yasağının ilk akşamında nasıl manzaralar oluştu? İşte son dakika haberinin fotoğrafları ve ayrıntıları...

Cumartesi 21.11.2020 21:00 Güncelleme: Cumartesi 21.11.2020 21:11
Sokağa çıkma kısıtlaması başladı! İşte son dakika görüntüleri

Dünyanın dört bir yanında olduğu gibi Türkiye'de de ne yazık ki korona virüs belasından kurtulmuş değiliz. Korona virüsle mücadelenin en önemli ayağı ise uzun süredir belirtilen hijyen, maske ve mesafe. Bu noktada tedbirlerin yeterince sağlıklı uygulanmaması ve vaka sayılarının artışı ise kısıtlamalara gidilmesini zorunlu kılıyor. İşte Türkiye bir müddet sonra hafta sonları sokağa çıkma yasağını uygulamaya koydu. Uygulama bu akşam saat 20.00 itibarıyla başlarken son dakika haberinin ilk görüntüleri de geldi.

Sokağa çıkma kısıtlaması başladı! İşte son dakika görüntüleri

İçişleri Bakanlığının, Kovid-19 ile mücadele amacıyla valiliklere gönderdiği genelge kapsamında hafta sonu uygulamalarına başlandı. Tedbirler dahilinde getirilen sokağa çıkma kısıtlaması saat 20.00 itibarıyla başladı. Kısıtlama 22 Kasım Pazar günü saat 10.00'da sona erecek.