Ticarete de el attılar

Ticarete de el attılar
Haftalık magazin dergisi Haftasonu, yeni sayısında ünlülerin ticari yatırımlarını ele aldı. Ekran önündeki ünlü simaların ticaretteki başarıları ve bakın kazandıkları parayı nereye yatırıyorlar...
Ticarete de el attılar

Bülent Ersoy

Türkiye’nin Diva’sı Bülent Ersoy’un gelirinin bir kısmını iş makinelerine yatırdığı manşetleri süslemişti.

Ticarete de el attılar
Ersoy, 200-250 bin dolara dozerleri ve kepçeleri haftalığı 10 bin dolardan belediyelere ve müteahhitlere kiraya veriyor
Ticarete de el attılar

Ebru Gündeş

Şarkıcı Ebru Gündeş, geçtiğimiz yıl abisi Cengiz Kumartaşlıoğlu ile Tekirdağ Muratlı’da aldığı büyükbaş hayvancılık tesisini büyütüyor.

Ticarete de el attılar
Geçen yıl 500 olan hayvan sayısını ikiye katlayan sanatçının tesisi, 2 milyon TL değerinde. Besicilik yapan Gündeş, şimdilerde Ege ve Marmara’da yine aynı iş için bir başka tesis arıyor.
Ticarete de el attılar
Gündeş, neden tarım ve hayvancılık işine girdiğini şu sözleriyle açıklamıştı“Son dört yıldır yapmış olduğumuz araştırmalarda tarımın en akıllı ve en çok büyümekte olan iş sektörü olduğuna karar verdik. Bunun için birçok çiftlik ziyaretinde fizibilite çalışmaları yaptırdık. Sonunda da bu projeye başladık. ‘Güntaş Tarım Hayvancılık’ adı altında çalışmalarımıza devam ediyoruz.”
Ticarete de el attılar

Emrah

Verdiği röportajlarda, “Kafamda hep ticarete atılmak gibi bir düşünce vardı” diye konuşan Emrah, hayallerini gerçekleştirdi.

Ticarete de el attılar
Hayatının spor üzerine kurulu olduğunu söyleyen şarkıcı, iş dünyasına geçişini şu sözlerle anlatmıştı: “Bir gün Polat’ta spor yaparken bu fikir aklıma geldi. Teklifimi sundum. Polat Holding’le yaptığım karşılıklı görüşmeler sonucunda da, 2 milyon dolara bu kompleksi satın aldım.”
BİZE ULAŞIN