Ünlülerin aile albümleri

Ünlülerin aile albümleri

Gösteri dünyasının ünlü isimleri için ailelerinin yeri her zaman başka oluyor. Kariyerlerinin en zor dönemeçlerinden geçerken çoğu zaman kendilerine destek olan ailelerine olan bağlılıklarını ise buldukları her fırsatta gösteriyorlar.İşte sahne, sinema ve ekranın en gözde yıldızlarının kiminin artık hayatta olmayan kimininse her koşulda yanında olan aileleri...

Ünlülerin aile albümleri

BEYAZIT ÖZTÜRK

Televizyon, radyo programcısı ve oyuncu Beyazıt Öztürk bu fotoğrafta henüz iki yaşında. Öztürk fotoğrafta annesi Nurten Hanım, babası Ali Rıza Bey, kardeşi Korkut ve anneannesi ile birlikte görülüyor.

Ünlülerin aile albümleri

ESRA EROL

Ünlü sunucu Esra Erol için de ailesinin yeri bambaşka. Henüz bir yaşında olan oğlu İdris Ali'nin hemen her halini twitter sayfası aracılığı ile paylaşan ünlü sunucunun kız kardeşi de geçtiğimiz günlerde aile fotoğraflarını yayınladı. Eda Erol'un 'Benim güzel ailem' notuyla paylaştığı fotoğrafta üç kuşak bir arada görülüyor.

Ünlülerin aile albümleri

GÜLBEN ERGEN

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen için de ailesinin yeri bir başka. Ergen geçtiğimiz günlerde twitter sayfası aracılığı ile evinden çektiği bu fotoğrafı " Babam, ağabeyim, annem..." notuyla paylaştı.

Ünlülerin aile albümleri

Gülben Ergen yine twitter sayfasında babası Mazhar Ergen'in fotoğrafını da yayınladı.

Ünlülerin aile albümleri

ÇAĞATAY ULUSOY

Fotoğrafta babasının omzunda görülen küçük çocuk şimdilerde genç kızların rüyalarını süsleyen Çağatay Ulusoy'dan başkası değil.

Ünlülerin aile albümleri

HANDE YENER

Ünlü şarkıcı Hande Yener de Babalar Günü'nde ailesiyle birlikte çektirdiği fotoğrafını "Babalar gününe özel, ailemle bir yaz tatilindeki çocukluk fotoğrafımı paylaşıyorum. Babalar günü kutlu olsun." mesajıyla yayınladı.

Ünlülerin aile albümleri

BUĞRA GÜLSOY

Ünlü oyuncu Buğra Gülsoy ağabeyi ile birlikte çektirdiği fotoğrafını twitter sayfasında "Ağabeyim ve kepçe kulak ben." mesajıyla yayınladı.

BİZE ULAŞIN