Perşembe 10.06.2021 14:30 Güncelleme: Perşembe 10.06.2021 15:55

Vahşet Müge Anlı'da ortaya çıktı! Kayseri'de 22 gün önce kayıplara karışmıştı

Yaklaşık 3 haftadır Müge Anlı İle tatlı Sert Programında aranan Mehmet Turhan (55) ve Firdevs Öztürk (52) çiftinden acı haber geldi. 20 gürdür aranan çiftin cansız bedeni Mehmet Turhan'ın kavgalı olduğu kardeşi Yusuf Turhan'ın bağ evinin bahçesinde bulunan tandırda, üzerlerine beton dökülmüş halde bulundu. Önce suçlamaları reddeden Yusuf Turhan cesetler bulununca suçunu itiraf ederek, Ağabeyim ve yengemi iple boğarak öldürdüm" dedi.

ABONE OL
Vahşet Müge Anlı'da ortaya çıktı! Kayseri'de 22 gün önce kayıplara karışmıştı

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programına katılan oğulları Yusuf Turhan'ın iddiaları üzerine kayıp Mehmet Turhan ve eşi Firdevs Öztürk için Kayseri polisi, Kocasinan İlçesi Emmiler Mahallesi'nde çalışma başlattı. Canlı yayında anne ve babasının öldürülmüş olabileceğini belirten Yusuf Turhan, şüpheli olarak amcası Yusuf Turhan'ı işaret etmişti.

Vahşet Müge Anlı'da ortaya çıktı! Kayseri'de 22 gün önce kayıplara karışmıştı

CESETLERİ KOKUYA DUYARLI POLİS KÖPEĞİ BULDU

Müge Anlı''da konuşan çiftin oğulları Yusuf Turhan'ın ifadelerini ihbar kabul eden polis, Mehmet Turhan'ın kardeşi Yusuf ile eşi Nejla ve oğlu Bedirhan Turhan'ı gözaltına aldı. Sorgularında ağız biriliği yapmışçasına suçlamaları reddeden Yusuf Turhan ve ailesinin Emmiler mahallesindeki evinde ise savcılık kararıyla aranma yapıldı. Özel eğitimli polis köpeğinde kullanıldığı aramada köpek, Yusuf Turhan'ın bağ evinin bahçesine yeni yaptırdığı tandıra tepki verdi.