Yengeçler için işte başarı yılı

Perşembe 24.12.2009 10:03

Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)
GENEL
2010 Yengeçler için değişim yılı olacak. Aile ve yuva evinizde ilerleyecek olan Satürn, bu yıl sizi akıllı davranma konusunda eğitecek, çelişkileri yenmenizi sağlayacak. Daha kaliteli bir yaşama geçmek için önünüze çıkan fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.

Motivasyonunuz artıyor
Daha enerjik olacaksınız. Bu durum, yaşam motivasyonunuzu artıracak. Yılın ilerleyen günlerinde kendinize yönelik çalışmalar yapacaksınız. Aile ve eve ait konular önem kazanacak. Evinizle ilgili güzel ve hoş değişiklikler yapabilirsiniz. Yeni atılımlarınız için beklediğiniz destek gelecek. Artık sert etkilerden kurtuluyor, daha rahat oluyorsunuz. Her şeyi geride bırakarak, geçmiş yıllardan gerekli dersleri almış bulunuyor ve yaşama eskisinden daha sağlam bakıyorsunuz. Mesleki konularda radikal kararlar alabilirsiniz. Yılın ilk yarısında, herkesten daha çok çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Ama kariyerinizde dinamik ve heyecanlı olaylara yol açacak sürprizlere de hazır olun. Beklemediğiniz konumlara gelebilirsiniz. Çevre ilişkilerinde her tür yenilik sizi bekliyor. Planlarınızı dikkatli yaparak, olumsuz etkilerden kurtulabilirsiniz.

İŞ VE KARİYER
Yılın büyük bir kısmında çok çalışmak zorunda kalacak ama karşılığında da hak ettiğiniz parayı kazanacaksınız. Karşıt evinizde ilerleyecek olan Satürn, statünüzle ilgili güçlü pozisyonları da beraberinde getirecek. Jüpiter, dış ülkelerle olan bağlantılarınızı güçlendircek. Bu yıl entelektüel konular ilginizi çekecek. Ruhani ve mistik konulara ilgi duyabilirsiniz. Yurt dışı eğitimleri önem kazanacak. Kısaca 2010, kendinizi geliştireceğiniz, verimli bir yıl olacak. Fakat yıl içinde karşılaşacağınız bazı zorluklara da kendinizi hazırlamalısınız.

Temkinli olun
Bu yıl oldukça başarılı olacağınızı müjdeleyebiliriz. Mars, kariyer gezgeniniz olduğu için, gerilediği dönemlerde (20 Aralık 2009-10 Mart 2010) dikkatli olmalı, harcamalarınızı ve yatırımlarınızı yaparken temkinli hareket etmelisiniz. Satürn, ortalama üç yıl boyunca aile ve yuva evinizde hareket edecek. Uzun zamandır satamadığınız bir eviniz varsa, 30 Temmuz- 15 Eylül arasında satabilirsiniz. 15 Eylül-29 Ekim tarihlerinde, aşk ve işi birarada yaşamak gibi hatalara düşme riskiniz olabilir. Uzun süredir maddi konularda sınandınız. Parayı müsrif ve denetimsizce, sadece egolarınız için harcadınız. Artık sorumluluk duygunuzun önemli olduğunu anlamalı ve borçlanmak yerine para biriktirmeyi öğrenmelisiniz. Çünkü evren size gerçek anlamda bir servet sunuyor. Sadece bunun değerini bilmeniz gerekiyor.