Gtb Başkanı Ahmet Tiryakioğlu’ndan Ramazan Ayı Mesajı

Gtb Başkanı Ahmet Tiryakioğlu’ndan Ramazan Ayı Mesajı
Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, rahmet ve bereket ayı Ramazan-ı Şerifin, gönüllere huzur, mutluluk ve manevi coşku getirmesi temennisinde bulundu.
GTB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, on bir ayın sultanı Ramazan ayı nedeniyle mesaj yayımladı.
Kur´an-ı Kerim´in nail olduğu, yardımlaşma ve merhamet duygularının yoğunlaştığı Ramazan ayının önemine değinen Tiryakioğlu, bu mübarek ayın tüm dünyada devam eden savaş ve haksızlıkların son bulmasına vesile olmasını diledi.
GTB Başkanı Tiryakioğlu, mesajında şu görüşlere yer verdi:
“Manevi duyguların en üst seviyeye çıktığı, insanlar arasında kardeşliğin ve yardımseverliğin pekiştiği, rahmet ve bereket kapılarının sonuna kadar açıldığı on bir ayın sultanı Ramazan’ı Şerif’e bir kez daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu müstesna ay, millet olarak asırlardır değişmeyen en güzel güzel hasletlerimize daha da sıkı sarılmamıza vesile olmakta, birlik ve beraberliğimize güç katmaktadır. İçerisinde bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecesini barındıran ve mukaddes kitabımız Kur’an-ı Kerim’in ilk ve son ayetlerinin yeryüzüne indiği mübarek Ramazan ayının ülkemize ve tüm ilam alemine hayırlar getirmesini diliyorum.”
BİZE ULAŞIN