Başkan Fadıloğlu Ramazan Ayında Da Aileleri Yalnız Bırakmadı

Başkan Fadıloğlu Ramazan Ayında Da Aileleri Yalnız Bırakmadı
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Ramazan ayı münasebetiyle ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret ederek, onlarla birlikte iftarını açtı. Selahattin Eyyubi Mahallesinde vatandaşın sofrasına konuk olan Başkan Fadıloğlu, her yıl olduğu gibi bu yılda aile ziyaretlerini sürdürdüklerini söyledi.
Ramazan ayında da vatandaşla iç içe olarak, yardıma muhtaç aileleri yalnız bırakmayan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, ailelere misafir olmaya devam ediyor. Başkan Fadıloğlu, Selahattin Eyyubi Mahallesinde 3 ayrı aileyi ziyaret etti. Vatandaş ziyaretlerinde Başkan Fadıloğlu’na, Şehitkamil Belediyesi Meclis üyesi ve Ak Parti Şehitkamil İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Kılıç da eşlik etti. Akşam ezanının okunmasıyla birlikte iftarını ailelerle birlikte açan Başkan Fadıloğlu, misafirperverliklerinden dolayı ailelere teşekkür etti. Bu mübarek Ramazan ayında da muhtaç ailelerin yanında olduğunu belirten Başkan Rıdvan Fadıloğlu, “Bugün Zeynep Hanımın misafiriyiz. Zeynep Hanım kıt şartlarda yaşantısını sürdürmeye devam ediyor. Gıda Bankamız kayıtlarında kaydı olan bir kardeşimiz. Bu ailemizin ihtiyacını imkanlar dahilinde gideriyoruz. Hem Ramazanını kutlayalım dedik hem de varsa yapabileceğimiz bir şey onu giderelim dedik. Sağ olsunlar arkadaşlarımız gerekli ihtiyaçlarını gidermişler. Özellikle küçük yaşta okula gidemeyen çocukların okula devam etmeleri için bir adım atacağız. Bu tür ailelerimizin ihtiyaçlarını gidermek için kamu imkanlarını milletimiz için harcıyoruz. İnşallah tüm sıkıntılarını çözmüş bir şekilde ailemize yardımcı olacağız. Tüm hemşerilerimizin mübarek ramazan ayını kutluyorum” diye konuştu.
Başkan Fadıloğlu’nun ziyaretinde memnun kaldığını belirten Zeynep Hanım ise, “Aziz mübarek günü başkanımız bizi ziyaret ederek, bizleri sevindirdi. Allah’ta başkanımızı sevindirsin. Allah başkanımızın kalbine göre versin. Başkanımız her zaman yanımızda oluyor. Başkanımızla birlikte bizleri ziyaret eden AK Parti Meclis Üyesi Hülya Hanım’a da teşekkür ederim” dedi.
BİZE ULAŞIN