Yarının Liderlerini Arıyoruz

Yarının Liderlerini Arıyoruz
Yeni dönemde yapılacak olan çalışmaların tamamını gençlik, eğitim ve sağlık üzerine yöneltecek olan Yesemek Rotary Kulübünde düzenlenen devir teslim töreniyle dönem başkanlığı sona eren Eltaf Kuyucu görevini yeni dönem başkanı Bülent Çınar’a devretti.
Gaziantep Yesemek Rotary Kulübünde düzenlenen törenle başkanlık görevini yeni başkan Bülent Çınar’a devreden Eltaf Kuyucu çiçeği burnunda başkana başarılar diledi.
Yeni dönemde bir birinden farklı projelerle Gaziantep ve Türkiye genelinde önemli çalışmalar yürüteceklerini ifade eden Gaziantep Yesemek Kulübü Başkanı Bülent Çınar, “Hedefimiz gençlik üzerine birçok projeyi hayata geçirmek olup bir önceki dönemde başarıyla yürütülen çalışmalarında takipçisi olacağız. Hizmetlerimiz Dünyaya Armağan olsun temalı yeni dönemde Yesemek Rotary Kulübünün tüm hedefleri geleceğimiz olan gençlere yönelik olacak olup ilk olarak Yesemek Rotaract Kulübü ve Yesemek Interact Kulüplerinin kurulumunu gerçekleştireceğiz. 2430. Bölge dönem projelerinden olan RYLA (Rotary Yarının Liderlerini Arıyor) toplantılarını Gaziantep’te tüm Türkiye’den gençlerin katılımıyla Ekim ayı içerisinde yapacağız. Yine başka bir bölge projesi olan TLG (Toplum Liderleri Geliyor) toplantılarını da Gaziantep’te bu dönem içinde yapacağız. Umarım Hizmetlerimizle topluma faydalı olacağımız bir dönem geçiririz.” dedi.
Yeni dönem projeleriyle gençlik, eğitim ve sağlık alanında etkin çalışmalara imza atmaya hazırlanan Yesemek Rotary Kulübünün toplum liderlerine yönelik çalışmaları da büyük dikkat çekecek.
BİZE ULAŞIN