Şehitkamil’de Sosyal Tesisler Hızla Yükseliyor

Şehitkamil’de Sosyal Tesisler Hızla Yükseliyor

  • Gaziantep
  • Perşembe 02.07.2015 15:38
Şehitkamil Belediyesi tarafından 6 mahallede yapımına başlanılan sosyal tesisler hızla yükseliyor.
Toplamda 52 tane sosyal tesis yapmayı hedefleyen Şehitkamil Belediyesi çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor.
Sosyal tesisi bulunmayan her mahalleye ve mahalle statüsüne geçen her köy için sosyal tesis taahhüdünde bulunan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, ilk olarak 6 Mahallede başlattığı Mahalle Evlerinin inşaatı hızla yükselmeye devam ediyor. Büyükpınar, Akçaburç, Yayıktaş, Bağbaşı Tekirsin ve İncesu mahallelerinde inşaat çalışmaları aralıksız bir şekilde süren sosyal tesisler, kısa süre içerisinde tamamlanarak, mahalle sakinlerine teslim edilecek.
Çalışmalardan memnun kaldıklarını dile getiren vatandaşlar, “Mahallemizde yapımına başlanılan sosyal tesisisin inşaat çalışmaları hızlı bir şekilde devam ediyor. Ekipler, gece gündüz demeden tesisin bitirilmesi konusunda çalışıyor. Tesisin önüne ayrıca birde park çalışması yapılacak. Böylelikle mahallemiz büyük bir hizmete daha kavuşmuş olacak. Zaten Belediyemiz tarafından her türlü hizmet geliyor. Yapılan hizmetlerden dolayı çok mutluyuz. İnşallah sosyal tesisinde bitirilmesiyle birlikte burada hem bizler hem hanımlarımız hem de çocuklarımız en iyi şekilde faydalanabilecekler. Ayrıca taziyelerimizi burada güven ve huzur içerisinde kabul edebileceğiz. Bunun dışında her türlü ihtiyacımızı karşılayabileceğiz. Mahallemize yapılan bu tür hizmetlerden dolayı Belediye Başkanımıza ve sosyal tesisin yapımında emeği geçen tüm çalışanlara çok teşekkür ediyoruz” dediler.
BİZE ULAŞIN