Sanko’dan İftar Yemeği

Sanko’dan İftar Yemeği

  • Gaziantep
  • Salı 07.07.2015 18:28
SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Süper Film Ambalaj, Sanko Makina ve Gaziantep Ytong çalışanlarına iftar yemeği verdi.
Gaziantep Şato Restoran’da, Süper Film Ambalaj, SANKO Makina ve Gaziantep Ytong çalışanları, eş ve çocuklarına düzenlenen iftar yemeğine, SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Sami Konukoğlu, ASCE İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Koçer ve Süper Film Ambalaj Genel Müdürü Gültekin Savaşkan da katıldı.
Onursal Başkan Konukoğlu, çalışanlarla iftar yemeği uygulamasının 1904 yılından beri Konukoğlu Ailesi geleneği olduğuna dikkati çekerek, katılımlarından dolayı çalışanlara teşekkür etti.
Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Konukoğlu, tüm masaları ziyaret ederek yemeğe katılanlara hoşgeldiniz derken, çalışanların çocuklarına oyuncak armağan ettiler.
Müzek eşliğinde yenilen yemeğin ardından, SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Konukoğlu, SANKO’da 10, 15, 20 ve 25 yıldan beri çalışanlara, kristal içerisine fotoğrafları işlenen plaket ve altın verdi.
Bu arda, kurumda 20 yıldan beri çalışan SANKO Yönetim Kurulu Üyesi Sami Konukoğlu, plaketini SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu’ndan aldı.
BİZE ULAŞIN