Bayram Arifesinde Kabir Ziyareti

Gaziantep’te vatandaşlar Ramazan Bayramı öncesi toprak günü dolayısıyla kabir ziyaretinde bulunurken, Gaziantep 5. Zırhlı Tugay Komutanı Cemalettin Doğan da şehit mezarlığını ziyaret etti.
Gaziantep Asri Mezarlığı’na akın eden vatandaşlar, yakınlarının kabri başında dua edip Kur’an-ı Kerim okudu. Yakınlarının kabrini ziyarete gelen vatandaşlar duygusal anlar yaşadı.
Gaziantep 5. Zırhlı Tugay Komutanı Cemalettin Doğan da Ramazan bayramı öncesi toprak günü dolayısıyla şehit mezarlığını ziyaret etti. Şehitlerin kabri başında dua eden Cemalettin Doğan, karanfil bıraktı. Yakınlarını şehit veren vatandaşlarla birlikte dua eden 5. Zırhlı Tugay Komutanı Doğan, şehit aileleriyle bir süre konuştu. Şehit mezarlığını şehit yakınlarının yanı sıra birçok vatandaş da ziyaret etti.
TOPRAK GÜNÜNDE BAŞÖRTÜSÜ VE ÇAM FİDANI DAĞITILDI
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ise bayram arifesinde kabir ziyaretinde bulunan kadınlara 5 bin adet başörtüsü dağıttı. Büyükşehir Belediyesi, mezarların çevresine dikilmesi için mezarlık ziyaretinde bulunan vatandaşlara 6 bin adet de çam fidanı dağıttı.
BİZE ULAŞIN