Vali'nin saltanatı

Cuma 29.05.2009 00:00
Son Güncelleme: Cuma 29.05.2009 15:36
ABONE OL
Erzurum'da siyasiler ile bürokratların futbol maçında vali, yakın korumalığını yapan polise ayakkabılarının bağlarını bağlattı.

Cemal Gürsel Stadyumu'nda geçtiğimiz Cumartesi günü akşam saatlerinde oynanan maçta, siyasilerle bürokratlar karşı karşıya geldi

Aynı zamanda Meclisspor'da da oynayan AK Parti Erzurum Milletvekili Saadettin Aydın'ın kaptanlığını yaptığı siyasetçiler, Vali Sami Bulut'un kaptan olduğu bürokratlara karşı mücadele etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler, Cumhuriyet Başsavcısı Sinan Kuş, İl Genel Sekreteri Selami Altınok, Büyükşehir Belediyesi Meclisi Başkan vekili Tayyip Güngör ile Emniyet Müdür Yardımcısı Adnan Şahin'in de oynadığı karşılaşmayı milletvekili Aydın'ın takımı 7-1 kazandı. Maçın ilk yarısında, "misafirlerim var" diyerek oyundan çıkan Vali Bulut'un maç öncesi ve sonrasındaki hazırlıklarını koruma polislerine yaptırması dikkat çekti.

Vali Bulut'a yakın korumalarından biri eşofmanı giydirirken, bir diğer koruması da spor ayakkabılarını giydirip, bağcıklarını bağladı.