Araçlar arıza yaptı

Pazartesi 23.06.2009
ABONE OL
Engin ve Kadriye Köse çifti: "Tatile memlekete gidecektik. Köprüde bakım onarım olacağını bilmiyorduk. Bir defa girdik saatlerdir yoldayız. Durup kalkmaktan otomobil hararet yaptı. Tam köprüye girmek üzereyken yolda kaldık. Bu sıcakta tamircinin gelmesini bekliyoruz. Bu resmen çiledir."
Hüseyin Aksoy: "Bize tam anlamıyla Çin işkencesi çektiriyorlar. Küçücük bir ortamda saatlerce çile çekiyoruz. Çünkü otomobillerin saatlerce süren dur kalklarda yaktıkları yakıt çok fazla. Bu hem vatandaşa hem de ülke ekonomisine verilen zarardır."
Ali Demir: "Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne ilk kez girdim ve pişman oldum. Böyle bir çalışma yapılacağı önceden haber verilmeliydi. Bir buçuk saattir sıcaktan bunaldım. Kalp hastasıyım yolda başıma bir şey gelecek, köprüyü geçemeyeceğim diye korkuyorum."
Metin Kömürcü: "İstanbul'da insanların yarım günü trafikte geçiyor. Bu tip yollarda otomobillerin ve büyük tonajlı kamyonların ayrılması gerekiyor. Kamyonların arasında sıcaktan resmen kavrulduk."
İbrahim Tekköz: "Eğer trafiği bakım ve onarım süresince bedava yaparlarsa bu sıkıntı çekilmez. Herkes rahatça yol alır. İnsanlar güneşin altında çile çekmez."