Yargıtay önünde cinayet!

Başbakanlık'ta Özel Kalem şoförlüğü yapan Alparslan Kaya (32) çalıştığı yerin yakınında henüz kimliği belirlenemeyen 1 kişinin bıçaklı saldırısı sonrasında öldürüldü.

Öğle tatilini dışarıda geçiren sözleşmeli olarak çalışan şoför Alparslan Kaya, Vekaletler Caddesi'ni kesen Atatütür Bulvarı önünde bıçaklandı. Kalbinden aldığı bıçak darsesiyle ağır yaralanan Kaya, daha sonra Vekalet Caddesi'nin doğru yöneldi. Burada yere düşen Kaya, çevredeki vatandaşların yardımıyla Yargıtay'ın ambulansıyla Özel Akay Hastanesi'ne kaldırıldı.

Kaya, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılalamadı. Öte yandan, görgü tanıkları saldırganın 1.66-1.70 boylarında sıska, kumral bir kişi olduğunu belirtti. Cinayetin ardından olay yerine gelen olay yeri inceleme ekipleri, aralarında kaçan şahsın gözlüğünün de bulunduğu delilleri topladı. Olayı duyarmaz duymaz olay yerine gelen Kaya'nın mesai arkadaşı, arkadaşının hiçbir düşmanı olmadığını ve bu olaya bir anlam veremediğini söyledi. Polis saldırganı yakalamak için çalışma başlattırken olayla ilgili soruşturma sürüyor.


BİZE ULAŞIN