Gül'den vatandaşa yardım sözü

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Edirne'de yanına yanaşarak kredi kartı borcunun taksitlendirilmesini isteyen bir vatandaşa yardım sözü verdi.

Gül, kendisine isminin yazılı olduğu Edirnespor forması hediye eden Edirnspor Başkanı Ahmet Çığırdaşman'a, "Kendinize Sivas ve Kayseri'yi örnek alın" dedi. Edirne'de temaslarını sürdüren Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, valilik çıkışında hediyelerle uğurlandı. Edirne Valisi Mustafa Büyük, Cumhurbaşkanı Gül'e fayton maketi hediye ederken, tatlıcı Arif Meriç de üzerinde Cumhurbaşkanlığı forsu ve gül figürü bulunan badem ezmesi tatlısı ikram etti.

Edirnespor Başkanı Ahmet Çığırdaşman da üzerinde isminin yazılı olduğu Edirnespor formasını Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e hediye etti. Bir süre Çığırdaşman ile sohbet eden Gül, Edirnespor'un transferlerini sorarak, "Kendinize Sivas ve Kayseri'yi örnek alın" dedi.

Valilik çıkışı protokol üyeleriyle hatıra fotoğrafı çektiren Abdullah Gül'e yanaşan Ruşen Terlemez isimli bayan, 25 bin TL'lik banka borcunu taksitlendirmek için yardım istedi. Bir süre Ruşen Terlemez ile sohbet eden Cumhurbaşkanı Gül, taksitlendirme konusunda kendisine yardım sözü verdi. Gül, daha sonra General Şahap Tuncer Kışlası'nı ziyaret etti.

BİZE ULAŞIN