Eski sevgilisiyle yakalanan gelin damadı şoka soktu

Taze çift, düğünden öncesi ayrı ayrı bekârlığa veda partisi yaptı. Damat, gelinin evine gidince; onu eski sevgilisiyle yakaladı. Damat, boşanma davası açtı, 30 bin TL tazminat istedi

İzmir'de, internette tanıştıktan sonra evlenmeye karar veren ve nikâhlarını kıydıran klima ustası gençle, sekreter kız, düğünden önce ayrı ayrı bekârlığa veda partisi düzenledi. Kendi verdiği parti bittikten sonra kızın evine giden damat, bir gün sonra gerdeğe gireceği gelin adayını eski sevgilisiyle sevişirken yakaladı. Düğünü iptal edip mahkemeye koşan ve boşanma davası açan genç, 30 bin TL tazminat istedi. 27 yaşındaki M.K., yaklaşık 8 ay arkadaşlık yaptığı 23 yaşındaki S.R. ile evlenmeye karar verdi. Önce resmi nikâhlarını yapan çift, daha sonra düğün hazırlıklarına başladı. Çift, düğünden önce, ayrı ayrı bekârlığa veda partisi yapmaya karar verdi. M.K., kendi evinde, S.R. de kendi evinde, düğünden bir gün önce veda partisi düzenledi. Kendi evinde düzenlediği veda partisinde, çoğu bekâr olan erkek arkadaşlarıyla yiyip içip eğlenen damat, sonra en yakın arkadaşıyla, gelinin kendi evinde arkadaşlarıyla yaptığı veda partisine gitmeye karar verdi. İçeri giremeseler de gelinin ve kız arkadaşlarının ne yaptıklarını ve nasıl eğlendiklerini görmeyi düşünen 2 arkadaş, sürpriz olarak da meyve sepeti ve çiçek yaptırdı.

GECELİKLE BULDU

Ardından da gelinin Şirinyer'de bekârlığa veda partisi verdiği eve gittiler. Ancak kapının önüne geldiklerinde, kızların büyük bir coşkuyla eğlendiklerini düşündükleri evden hiçbir ses gelmediğini fark eden 2 arkadaş, partinin erken bittiğini düşündü. İçeriden sesler geldiğini duyan 2 arkadaş, kapıyı çaldı. Biraz bekledikten sonra kapıyı gecelikle açan gelin, partinin erken bittiğini ve uyuduğunu söyledi. Ancak bu sözlere inanmayan ve öfkeyle içeri giren damat, gelinin daha önce kendisine de bahsettiği eski sevgilisi O.M.'yi çıplak halde buldu.

30 BİN TL TAZMİNAT İSTİYOR
Arkadaşının sakinleştirmesiyle sadece S.R.'ye bir tokat atıp evi terk eden M.K., ertesi günü sabah erken saatlerinde avukatıyla birlikte İzmir Adliyesi'ne gelip, daha düğün yapmadan boşanma davasını açtı. S.R. ile yüz yüze gelmeye dahi tahammüllü olmadığını anlatan M.K., yaşadığı olaylardan dolayı psikolojik yardım aldığını ve bir an önce boşanmak istediğini bildirdi. M.K. boşa yaptığı düğün masraflarından dolayı 15 bin TL maddi ve yaşattığı manevi çöküntüden dolayı da 15 bin TL manevi olmak üzere toplam 30 bin TL tazminat istedi. S.R., ise henüz dava ve iddialara cevap vermedi.

BİZE ULAŞIN