'Uyuşturucu ve seks partileri yapılıyordu'

İki amirale suikast planladıkları iddiasıyla tutuklanan yedi teğmeni ihbar eden mail'in sahibinin de teğmen olduğu ortaya çıktı. Teğmen "Beni uyuşturucu ve borç batağına düşüren örgütü ihbar ediyorum" diyor

Deniz kuvvetlerinde 2 amirale yönelik suikast planı hazırladıkları iddiasıyla 7 teğmenin tutuklanmasına neden olan ihbar mailinin içeriği, PKK'yla uyuşturucu işbirliğinden çeteciliğe kadar şoke edici bir çok iddiayı barındırıyor. Mailde, uyuşturucu ve seks partisi yapıldığı ileri sürülen adresler sıralanırken ihbar mailini yazan kişi, kendisinin de teğmen olduğunu ve aynı yapılanma içinde olduğunu öne sürdü. Kendisinin de tutuklanan teğmenler tarafından uyuşturucu tuzağına düşürüldüğünü öne süren ihbarcı, iddialarını güçlendiren isim ve adresleri tek tek sıraladı. O maildeki ifadeler şöyle: "Uyuşturucu ve borç bataklığına düşmüş bir deniz subayı olarak beni bir Türk askerine yakışmayacak bu hallere düşürenleri, Deniz Lisesi'nden Deniz Harp Okulu'na oradan teğmenliğe uzanan uzun yolda Bahriyeliler'in önünü kesen uyuşturucu bataklığını, bu karanlık organizasyonu ve örgütsel bağlarını, amaçlarını, uyuşturucunun nereden temin edildiğini, organizasyonun liderlerini, hangi özel mekanlarda nasıl seks partileri verildiğini, geniş organizeyi kimlerin himaye ettiğini bana da kurulmuş olan bu korkunç tuzakları ihbar ediyorum.

"ÇOK SAYIDA EVLERİ VAR"
(...) Uyuşturucuyla bir yandan kazanç temin ederken bir yandan da çıkarları doğrultusunda taraftar toplamak ve kendilerine rakip gördüklerini bertaraf etmek için kullanıyorlar. Teğmen Ü.Ö, S.N ve Deniz Harp Okulu öğrencisi U.K, uyuşturucu trafiğinin organizatörü konumundadırlar. Kiraladıkları evlerde sivillerin de katıldığı seks ve uyuşturucu partisi düzenlemektedirler. Partiler ve örgütsel faaliyetler için kullandıkları kendilerine bağlı çok sayıda evleri vardır. Teğmen Ü.Ö'nün uyuşturucu işinde PKK ile irtibatı vardır. Bu işlerini akrabası da olan bir PKK'lı ile gerçekleştirmektedir. Bu organizasyon, himaye eden üst rütbeli subaylarca örtbas edilmektedir. Kadıköy'de bir evde, kız arkadaşları ile gelenler, otları tüttürenler, güzel kızlarla aynı ortamda ilişkiye girenler ne istersen var... Deniz Lisesinden bile gelenler olurdu. Onları U.K. ayarlardı. Liseliler hap takılırdı. Gereken malı Ü.Ö. getirirdi. Ü.Ö. paraları toplar, para yoksa borç yazar, bir sonraki hafta mallarla birlikte gelirdi."

BİZE ULAŞIN