Lise öğrencisini dövüp mezara attılar

Kayseri'de dövülüp mezara atıldığı iddia edilen lise öğrencisinin, Devlet Hastanesi'nde tedavisi devam ediyor. Olayla ilgili 1 kişinin gözaltına alındığı bildirildi.

Kayseri'nin Melikgazi ilçesi Bel-Sin semtinde yaşayan 18 yaşındaki Osman Arslan'ın tartıştığı kimliği henüz belirlenemeyen 4 kişi tarafından bir otomobile bindirilerek kaçırıldığı iddia edildi. Yenimahalle ve Kuşçu mahallelerinde kendisini kaçıran 4 kişi tarafından dövülüp, boş bir mezara atıldığı öne sürülen Osman Arslan'ın beton kapakları içerden itip açarak kurtulduğu belirtildi.

Kayseri Devlet Hastanesi Ortapedi Servisi'nde tedavi altına alınan ve odasında 1 polis memurunun beklediği Osman Arslan'ın kendisini kaçıranları tanımadığını, kaçıranların robot resmini çizmek isteyen polis ekibine ise ''beni sürekli dövdüler, yüzlerini hatırlayamıyorum'' dediği öğrenildi.

Osman Arslan'ın ailesi ise gazetecilerin sorularını yanıtlamadı.

Polis yetkilileri, kaçırma iddialarında bazı çelişkili noktaların bulunduğunu, olayla ilgili olarak Osman Arslan'ın bir kız arkadaşının da adının geçtiğini, İ.V. adlı bir kişinin ise gözaltına alındığını, soruşturmanın sürdürüldüğünü belirtti.
BİZE ULAŞIN