Nöbette şehit oldu

Bitlis'in Mutki ilçesinde, nöbetteyken ayağı kayıp düşen ve bu sırada kafasını taşa çarpan bir askerin şehit olduğu bildirildi.

Mutki'ye bağlı Meydan Karakolu'nda görev yapan Er Muzaffer Akkuş (21), nöbette ayağının kayması sonucu yere düştü. Düştüğü sırada kafasını taşa çarpan Akkuş, nöbette şehit oldu.

Akkuş'un cesedi, otopsi yapılmak üzere Mutki Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

ŞEHİT ASKERİN BABASI MEHMET AKKUŞ: OĞLUMLA DAHA DÜN TELEFONLA KONUŞTUM

Bitlis'in Mutki ilçesinde, nöbetteyken ayağı kayıp düşen ve bu sırada kafasını taşa çarparak şehit olan askerin ailesine, oğullarının şehit olduğu haberi sağlık ekipleriyle birlikte verildi.

Mutki'ye bağlı Meydan Karakolunda görev yapan Er Muzaffer Akkuş (21), nöbette ayağının kayması sonucu yere düştü. Düştüğü sırada kafasını taşa çarpan Akkuş, şehit oldu.

Şehit olan askerin ailesine, çocuklarının şehit olduğu haberini Muğla İl Jandarma Komutanlığında görevli bir subay, 112 sağlık ekipleriyle birlikte verdi.

''OĞLUMLA DÜN TELEFONLA GÖRÜŞTÜM''

Oğullarının şehit olduğu haberini alan baba Mehmet Akkuş ile anne Müjgan Akkuş fenalık geçirdi.

Fenalık geçiren anne ve baba sağlık ekiplerince sakinleştirildi. Oğluyla dün telefonla konuştuğunu anlatan Mehmet Akkuş, ''Oğlumla sürekli telefonla görüşüyorduk. 2 çocuğum var. Şehit olan oğlum bekardı. Liseden mezun olmuştu. Oğlumun ölümüne inanamıyorum'' dedi.

Bu arada, Muğla İl Jandarma Komutanlığında görevli Yarbay Süleyman Yılmaz'ında acılı babaya destek olduğu gözlendi.

Akkuş'un cenazesinin, helikopterle Van'a, Van'dan da uçakla Muğla'ya gönderileceği bildirildi.

BİZE ULAŞIN