Otoyolda can pazarı - VİDEO

Kadıköy D-100 karayolu üzerinde meydana gelen kazada can pazarı yaşandı. İki aracın karıştığı kazada yaralanan 6 kişi, vatandaşlar tarafından araçlardan çıkartılarak otoyol kenarına yatırıldı.

  1. Haberler
  2. Gündem
Perşembe 03.09.2009 14:03 ABONE OL
Kaza saat 11.00 sıralarında Kadıköy D-100 Karayolu Otosan mevkiinde meydana geldi. Kadıköy istikametine seyreden Murat Yanar'ın kullandığı 34 FF 5884 plakalı araç, direksiyon hakimiyetini kaybederek içinde bir mobilya mağazasının katalog dağıtım ekibinin bulunduğu Renault Kango marka 34 DP 0240 plakalı araca çarptı.Kaza sırasında mobilya mağazasının aracında bulunan Mehmet Alıç, Cihan Murat Köseoğlu, Sefa Arıkan, Ercüment Gezer, Selahattin Kaplan ile diğer aracın sürücüsü Murat Yanar yaralandı. Vatandaşlar tarafından araçlardan çıkarılan yaralılar, otoyol kenarına yatırılarak bir süre ambulans bekledi.

Vatandaşlar yaralıların güneşten etkilenmemesi için zaman zaman kartonla engelleme yaparken, bazı vatandaşlar da yaralıları rahatlatmak için büyük çaba sarf etti.

Görgü şahitleri, mobilya mağazası ekibinin içinde bulunduğu aracın, sağa dönüş yapmak için yavaşlayan bir minibüsten kurtulmak için ani şerit değiştirdiğini söyledi. Bu sırada hızla arkadan gelen Murat Yanar'ın kullandığı aracın çarpması ile her iki araç savrularak yoldan çıktığını ifade eden görgü tanıkları, Kango marka araçta bulunan yaralıların ikisinin takla atan araçtan fırladığını iddia etti.

BUGÜN NELER OLDU