Çapkın: Çember daralıyor

İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, Münevver Karabulut cinayeti zanlısı C.G'nin yakalanması için çemberin daraldığını bildirdi.

  1. Haberler
  2. Gündem
Cuma 04.09.2009 12:58 ABONE OL
Çapkın, İstanbul Emniyet Müdürlüğünün Vatan Caddesi'ndeki yerleşkesinden çıkarken basın mensuplarının, Münevver Karabulut cinayetini kastederek, ''Çember gerçekten daralıyor mu?'' sorusuna ''Evet, konunun özeti bu'' şeklinde yanıt verdi.

VALİ GÜLER: SABIR TAVSİYEM ÇOK UZUN SÜRMEYECEK

İstanbul Valisi Muammer Güler, Münevver Karabulut cinayetiyle ilgili ''Biraz sabır tavsiye ediyorum. Bu seferki sabır tavsiyem çok uzun bir zamanı kapsamayacak inşallah'' dedi.

Vali Güler, Genç Başkanlar Teşkilatı'nın Danimarkalı üyelerini makamında kabulünden sonra basın mensuplarının Münevver Karabulut cinayetiyle ilgili sorularını yanıtladı.

Güler, ''Süreyya Karabulut'un açıklamaları konusundaki düşünceleriniz nedir?'' sorusunu, ''Biz hassasiyetle o takibimizi sürdürüyoruz. Çemberi daraltacak her şey yapılıyor. Biraz sabır tavsiye ediyorum. Bu seferki sabır tavsiyem çok uzun bir zamanı kapsamayacak inşallah'' diye yanıtladı.
BUGÜN NELER OLDU