Zorbalığın böylesi

  1. Haberler
  2. Gündem
Salı 15.09.2009 16:29 ABONE OL
Yatağan'da bir barda konsomatris olarak çalışan S.A., İzmir'de yaşayan sevgilisi Hikmet Biçer (28)'i arayarak Yatağan'da çalışmak istemediğini belirtip kendisini gelip almasını istedi.

Gece yarısı barda çalışan S.A. (28), izinsiz işyerinden ayrılıp sevgilisi Hikmet Biçer ve arkadaşı Ahmet Vural ile birlikte İzmir'e gitmek için Yatağan'dan ayrıldı. Yatağan-Aydın karayolunun Kafaca köyü yakınında saat 23.45 sıralarında kullandıkları aracın lastiklerine ateş açıldı. Hikmet Biçer'in kullandığı 35 TNL 46 plakalı araç açılan ateş sonrası durmak zorunda kaldı. Aracın yanına gelen bar sahibi Z.K. ve arkadaşının açtıkları ateşle Hikmet Biçer ayaklarından yaralandı. Bar sahibi ve arkadaşı araçta bulunan konsomatris S.A.'yı alarak aydın istikametine kaçtılar.

HASTANEYE KALDIRILDI


Aydın yolu üzerinde ayağından yaralanan Hikmet Biçer (28) de, arkadaşı Ahmet Vural'ın yardımıyla çağırılan 112 Acil Servis ekipleri tarafından Yatağan Devlet Hastanesi ortopedi servisine kaldırıldı. Biçer, hastanede tedavi altına alındı. Yatağan-Aydın karayolunun 10'uncu kilometresinde gerçekleşen silahlı saldırı sonrası jandarma ve polis geniş çaplı araştırma yaptı. Yapılan inceleme sonrası araç çekici yardımıyla olay yerinden kaldırıldı. Olayla ilgili yapılan soruşturma sonrası zanlılardan Z.K. yakalandı. Konsomatris S.A. kendisine işkence yapıldığını ve tecavüze uğradığını iddia etti. Olaya adı karışan O.M. isimli zanlının da arandığı açıklandı.

BUGÜN NELER OLDU