Tecavüz dehşeti

Pazartesi 28.09.2009 09:48
Güncelleme: Pazartesi 28.09.2009 17:16
ABONE OL
14 yaşındaki ilköğretim okulu öğrencisi bıçak zoruyla tecavüze uğradı İstanbul Sancaktepe'de 14 yaşındaki ilköğretim okulu öğrencisi M. H. güpegündüz tecavüze uğradı. M.H, geçtiğimiz Pazar günü öğle saatlerinde arkadaşlarıyla dolaştıktan sonra evine gitmek için arkadaşlarından ayrıldı. Cemal Gürsel Caddesi'ndeki boş arsanın yanından yürürken bir kişi, M.H. ile tanışmak istediğini söylerek yanına yaklaştı. M.H. tanışma teklifini reddedince saldırgan bıçak çekip küçük kızı boş araziye sürükledi. Saldırgan, cadde üzerindeki boş arsaya götürdüğü kız çocuğuna bıçak zoruyla tecavüz etti. Evine dönen ve yaşadıklarını ailesinden gizleyen küçük kız, gece iki kutu ilaç içip intihar etmek istedi.
Ailesi tarafından son anda hastaneye yetiştirilen kız çocuğu, yaşadıklarını doktorlara anlattı. Polis, saldırganın peşine düşerken küçük kız psikolojik tedavi altına alındı.

ÇANAKKALE

Bu arada Çanakkale'nin Biga ilçesinde gasp ve tecavüz iddiasıyla 3 kişi gözaltına alındı.
A.D. ve R.K, Tuğran Mahallesi Biga Huzurevi yakınlarında kız arkadaşları A.Y. ve N.B. ile buluştu.
Otomobilin içinde sohbet eden 4 kişinin yanına gelen A.K, T.T. ve Y.T, A.D. ve R.K'yı darbedip, cep telefonu ve paralarını gasbetti. Olayın ardından kız arkadaşlarını otomobilde bırakan A.D. ve R.K.
kaçtı.Zanlılar, A.Y'ye tecavüz edip, bölgeden ayrıldı.

Kızların durumu polise bildirip, yardım talep etmesi üzerine 3 kişi, kısa süre sonra ilçe merkezinde yakalandı.Zanlıların, Biga İlçe Emniyet Müdürlüğündeki sorgularının ardından, adliyeye sevk edilecekleri bildirildi.

ALANYA'DA ÇOCUK TACİZCİSİ ÇOCUK FİLMİNDE YAKALANDI

Öte yandan Antalya'nın Alanya ilçesinde üç kız çocuğunu elle taciz ettiği iddiasıyla aranan zanlı, bir çocuk filminin çekiminde yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, bir ay içinde, Saray Mahallesi'nde üç kız çocuğu apartmanların bodrum katlarına götürerek, taciz edildi. Ailelerin başvurusu üzerine çalışma başlatan polis, bölgedeki iş yerlerinin güvenlik kameralarını incelemeye aldı ve her üç olayın yaşandığı saatte bölgede görülen Hüseyin A'yı (24) takip etmeye başladı.

Zanlı, Oba beldesinde çekimleri süren ve kahraman çocukların maceralarının anlatıldığı bir sinema filminin setinde yakalandı. Filmde uzaylı rolü oynadığı bildirilen zanlının, inşaat işçiliği ve benzeri işlerde çalıştığı belirtildi.

Polisteki sorgusunda suçunu itiraf ettiği öğrenilen zanlı, sağlık kontrolünün ardından filmde giydiği kostümüyle adliyeye getirildi. Sorgusu için ek gözaltı süresi alınan zanlı, Alanya Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.