Temeli atıldığı günden bu yana görev yapan bakanlar:

Fikri Sağlar, 20 Kasım 1991 - 27 Temmuz 1994
Timurçin Savaş 27 Temmuz 1994 - 27 Mart 1995
Ercan Karataş, 27 Mart 1995 - 24 Haziran 1995
İsmail Cem, 7 Temmuz 1995 - 6 Ekim 1995
Köksal Toptan, 6 Ekim 1995 - 30 Ekim 1995
Fikri Sağlar, 30 Ekim 1995 - 6 Mart 1996
Agah Oktay Güner, 6 Mart 1996 - 28 Haziran 1996
İsmail Kahraman, 28 Haziran 1996 - 30 Haziran 1997
İstemihan Talay, 30 Haziran 1997 - 9 Temmuz 2002
Suat Çağlayan, 9 Temmuz 2002 - 18 Kasım 2002
Hüseyin Çelik, 18 Kasım 2002 - 14 Mart 2003
Erkan Mumcu, 17 Mart 2003 - 15 Şubat 2005
Atilla Koç, 21 Şubat 2005 - 29 Ağustos 2007
Ertuğrul Günay, 29 Ağustos 2007-

BİZE ULAŞIN