Yaşlı çiftin acı sonu

Cuma 18.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Cuma 18.12.2009 18:41
ABONE OL
Isparta'da yaşlı bir çift evlerinde ölü bulundu. Ölümlerin soba zehirlenmesi ya da gıda zehirlenmesinden kaynaklanmış olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor.

Edinilen bilgilere göre, Sermet Mahallesi 1208 Sokak'ta müstakil bir evde yaşayan Ali Yavuz(84) ve eşi Meryem Yavuz(74) henüz nedeni bilinmeyen bir sebepten dolayı evlerinde ölü bulundu. Komşularının ihbarı üzerine olay yerine giden polis, Meryem Yavuz'u secde halinde, eşini de koltukta uzanmış bir vaziyette buldu. Polis olay yeri inceleme ekipleri, eve dışarıdan herhangi bir müdahale ihtimaline karşı parmak izi ve fotoğraf aldı. Kesin ölüm nedeninin otopsi yapıldıktan sonra ortaya çıkacağı, ancak soba zehirlenmesi ya da gıda zehirlenmesi ihtimali üzerinde de durulduğu belirtildi.

Olayı anlatan komşuları ise yaşlı çiftin hiç kimseye zararı olmadığını, hayatını kaybeden Meryem Yavuz'u sabah saatlerinde dükkandan ekmek getirirken gördüklerini söyledi. Yaşlı çiftin hasta olduğu ve bir kaç gün öncesine kadar hastaneye gidip geldiği belirtildi.