Tecavüze uğradığı dişçide ortaya çıktı

Pazartesi 21.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Pazartesi 21.12.2009 19:52
ABONE OL
Bolu'da tedavi için gittiği diş doktorunun hamile olduğunu fark ettiği 16 yaşındaki kızın, 61 yaşındaki 3 çocuk babası adamın tecavüzüne uğradığı ortaya çıktı.

Bolu'nun Seben İlçesine bağlı Çeltikdere Köyü'nde yaşayan 16 yaşındaki B.E. geçtiğimiz hafta dişi ağrıyınca tedavi için Bolu'ya gitti. Ancak genç kızın hamile olduğunu anlayan diş hekimi tedavi uygulamadan durumu ailesine bildirdi. Bunun üzerine başından geçenleri anlatan genç kız, aynı köyde
Köyde yaşayan 61 yaşındaki 3 çocuk babası N.E.'nin, kimsenin olmadığı sırada evlerine geldiğini kendisine tecavüz ettiğini, korktuğu için de kimseye söyleyemediğini öne sürdü.

ZANLI TUTUKLANDI, KIZ KORUMA ALTINDA

Ailenin şikayeti üzerine jandarma tarafından gözaltına alınan N.E. ifadesini alan Cumhuriyet savcısının talebiyle nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Koruma altına alınan genç kız ise Bolu Kız Yetiştirme Yurdu'na yerleştirildi. Eşi Ankara'nın Beypazarı ilçesinde çobanlık yaptığı için köyde yalnız kaldıklarını anlatan anne C. E. ise "Bende zaman zaman çalışmak için köydeki bahçelerimize gidiyorum. N. E. ben olmadığım bir sırada sırada eve girip kızıma tecavüz etmiş. Kızım da korktuğu için bize söyleyememiş. Tedavi için gittiği dişçi hamile olduğunu anlayınca olayı öğrendik. Ben de şikayetçi oldum" dedi.

*Gündem haberlerini okumak için tıklayınız

*Siyaset haberlerini okumak için tıklayınız

*Anasayfaya dönmek için tıklayınız