Ümraniye'de kanlı PTT soygunu

Cuma 25.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Cuma 25.12.2009 17:24
ABONE OL
Ümraniye'de PTT'ye ait para nakil aracını soyan kar maskeli ve silahlı üç kişi, kendilerine müdahale eden güvenlik görevlisini de silahla yaraladı.

Alınan bilgiye göre, kar maskeli ve silahlı üç kişi, Mustafa Kemal Mahallesi PTT Şubesi önünde bulunan para nakil aracındaki görevlileri silahla tehdit ederek etkisiz hale getirdi.

Daha sonra araçtan bir miktar para alarak kaçmaya çalışan soyguncular, kendilerine müdahale eden PTT güvenlik görevlisi Tolga Uzun'u da bacaklarına silahla ateş ederek yaraladı.

40 DAKİKA AMBULANS BEKLEDİ

Yaralanan güvenlik görevlisinin 40 dakika ambulans beklediği belirtiliyor. Acılariçinde kıvranan güvenlik görevlisi ambulansla Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Polisin incelemeleri sırasında PTT'nin bulunduğu sokak trafiğe kapatıldı. Soyguncuların çaldıkları paranın miktarı henüz kesinleşmezken, PTT şubesinin hemen yanındaki binada bulunan MOBESE kamerası da incelemeye alındı. Polis kaçan soyguncuların yakalanması için soruşturma başlattı.*GÜNDEM HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

*SİYASET HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

*ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ