Eşini yatağa bağlayıp bıçakladı

Konya'da kıskançlık krizine giren 3 çocuk annesi kadın, kendisini aldattığını iddia ettiği kocasını uyuduğu sırada yatağa bağlayıp 4 yerinden bıçaklarken, boğuşma sırasında kendisi de 3 yerinden bıçaklandı. Eli yatağa bağlıyken eşiyle boğuşan yaralı adam, elini çözdükten sonra odanın penceresinden atlayarak eşinin elinden kurtuldu.

Pazar 27.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Pazar 27.12.2009 16:54
ABONE OL
Olay, saat 02.00 sıralarında merkez Karatay ilçesi Hamzaoğlu Mahallesi Küçükkumköprü Caddesi Pala Apartmanı Kat 1'de meydana geldi.

İddiaya göre, 3 çocuk annesi Lale K. (37) ile besicilikle uğraşan kocası Hacı Mustafa K. (35) arasında aldatma meselesi yüzünden sorun başladı. Bir süredir psikolojik sorunlar yaşadığı öğrenilen Lale K., son olarak eve geç gelen eşiyle, "Başka bir kadınla yaşıyorsun" diyerek tartışmaya başladı. Sözlü tartışmanın ardından Hacı Mustafa K. uyumak için odasına geçerken, kıskançlık krizine giren Lale K. ise oturma odasında kalarak beklemeye başladı.

Öfkesi dinmeyen Lale K., eşinin uyuduğundan emin olduktan sonra mutfaktan aldığı meyve bıçağı ve iple yatak odasına geçti. İddiaya göre, Lale K. bu aşamadan sonra bir kolunu yatağa bağladığı eşini bıçaklamaya başladı. Aldığı bıçak darbeleriyle uyanan Hacı Mustafa K., eşiyle bir süre boğuştu. Bu sırada Hacı Mustafa K. eşinin elinden, odaya gelen çocuklarını kendisine siper ettikten sonra odanın penceresinden atlayarak kurtuldu.

Aldığı darbelerle çenesinden, her 2 koltuk altından ve baldırından bıçaklanan Hacı Mustafa K., kendi otomobiliyle Konya Numune Hastanesi'ne gitti. Hastane girişine aracını park ettikten sonra yürüyerek Acil Servis'e giden Hacı Mustafa K., hastane polisine eşinin de yaralı olduğunu söyledi. Bunun üzerine eve giden polisler, kapıyı yaklaşık 10 dakika sonra açtıktan sonra kan kaybı sebebiyle baygınlık geçiren Lale K. için ambulans çağırdı.

Olay sırasında evde bulunan çocukların bir zarar görmediği öğrenilirken, boğuşma sırasında kendi bıçağıyla yaralandığı ileri sürülen kadın, eşinin bulunduğu hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. 3 yerinden bıçaklanan kadın ameliyata alındıktan sonra Yoğun Bakım Servisi'ne yatırıldı. Tedavisi yapılan yaralı koca ise polisler tarafından ifadesi alınmak üzere Karatay İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

Tekerlekli sandalyeyle hastaneden çıkarken yüzünü gizleyen Hacı Musatafa K.'nin, "Eşim akşam benimle, 'Sen beni başka bir kadınla aldatıyorsun' diyerek tartışmaya başladı. Tartışmadan sonra odama geçip uyudum. Daha sonra bıçak darbesiyle birlikte uyandım. Bir elim yatağa bağlıyken eşimle boğuşmaya başladım. Elimi çözdükten sonra odada bulunan çocuklarımı araya alarak pencereden atladım. Daha sonra hastaneye gelerek polislere eşimin de yaralı olduğunu söyledim" şeklinde söylediği öne sürüldü.

Olayın meydana geldiği saatlerde evde bulunan çocukların, yakınlarına teslim edildikleri öğrenildi. Hastane girişi yakınlarına park edilen otomobilde yapılan incelemede kapının üzerinde kan izlerine raslandı. Olayla ilgili başlatılan soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ...