Su sıçratma cinayeti

Kayseri'de su sıçratma meselesinden çıktığı ileri sürülen kavgada bir kişi bıçaklanarak hayatını kaybetti.
İddiaya göre, Nakliyeciler Sitesi girişinde otomobiline su sıçrattığı gerekçesiyle 19 yaşındaki S.T ve 18 yaşındaki U.T. ile S.K. (31), R.D. (32), Cemal Kuşoğlu (26) arasında tartışma çıktı. Tartışma sonrasında S.K., R.D. ve Cemal Kuşoğlu, ellerinde sopalarla S.T. ve U.T.'nin amcasının dükkanına geldi. Cemal Kuşoğlu ve beraberindekilerin sobanın üzerinde bulunan kaynar suyu S.T. ve U.T.'nin üzerine attıkları ileri sürüldü. Burada kavganın büyümesiyle birlikte S.K. ve R.D.'nin aldıkları bıçak darbesiyle
ağır yaralandığı, Cemal Kuşoğlu'nun ise olay yerinde hayatını kaybettiği öğrenildi.

Üzerlerine kaynar su dökülen S.T. ve U.T. ile bıçaklanarak yaralanan R.D. ile S.K. Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Durumu ağır olan S.K., ilk müdahalesinin ardından Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı.

Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, S.K ve R.D.'nin tedavilerinin devam ettiğini, S.T. ve U.T.'nin yakalanarak gözaltına alındığını ve olayla ilgili soruşturmanın başlatıldığını bildirdi. Kavgada hayatını kaybeden Cemal Kuşoğlu'nun 7 ay önce baba olduğu öğrenildi.
BİZE ULAŞIN