Beyoğlu'nda esrarengiz ölüm!

Pazartesi 27.09.2010 00:00
Son Güncelleme: Pazartesi 27.09.2010 12:42
ABONE OL
Beyoğlu'nda bir apartmanın havalandırma boşluğunda ölü olarak bulunan Nazlı Sinem Erköseoğlu'nun (24) cesedi morga kaldırılırken, genç kızın intihar etmiş olabileceği öne sürüldü. Olayla ilgili olarak genç kızın arkadaşı Can Paksoy gözaltına alındı.

Olay, Gümüşsuyu Mahallesi İnönü Caddesi Numara 48'de meydana geldi. İntihar etmiş olabileceği öne sürülen genç kızın cesedi, apartmanın havalandırma boşluğunda bulunmuştu. Genç kızın, iş adamının oğlu olduğu öğrenilen Can Paksoy ile yeni tanıştığı belirlendi. İkilinin, geceyi birlikte geçirdikleri, Can Paksoy'un uyandığında Erköseoğlu'nu evde göremeyince gittiğini zannettiği öğrenildi.

Paksoy'un annesiyle birlikte havaalanına gittikleri, bir süre sonra eve gelen Paksoy'un ağabeyi Emre Paksoy'un ise eve geldiğinde kadın çantası görünce kardeşini aradığı ifade edildi. Açık olan pencereden aşağı bakan ağabey Paksoy'un, apartmanın havalandırma boşluğunda kadın cesedi görünce polise haber verdiği belirtildi. Bunun üzerine apartmana gelen polis, genç kızın cesedi ile karşılaştı. 24 yaşındaki Nazlı Sinem Erköseoğlu'nun cesedi yapılan incelemelerin ardında morga kaldırıldı.

Öte yandan olay yerine gelen genç kızın yakınları polisten bilgi alırken, genç kızın daha önce intihar girişiminde bulunduğu öne sürüldü. İncelemelerini sürdüren polis, Can Paksoy ve yakınlarının bilgisine başvurdu. Polis daha sonra Can Paksoy'u gözaltına aldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.